28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń136
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-46
28 ppt ?

Co na suche włosy? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co na suche włosy?

Napisał(a): Gość -

Mozecie polecic mi cos sensownego? Po wakacjach mam strasznie przesuszone wlosy i nic nie jest w stanie ich odratować. Jesli chodzi o dbanie o nie od wewnątrz- wszystko jest w porządku, dbam o dietę, jem zdrowo. Ale jak przychodzi do wyboru kosmetykow- wszystko daje chwilowy efekt. Co mozecie polecic skutecznego?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Co na suche włosy?

Napisał(a): ~aurelia12 -

~zosiape
~karollina Spróbuj olejowania. To pomaga :) Chociaz trzeba cierpliwosci.
Tylko najpierw trzeba okreslic porowatosc wlosow. Olejkow jest masa i nie kazdy sprawdzi sie u autorki.
Porowatość porowatością, ale arganowy sprawdza sie przy kazdych wlosach. Moj z inoaru ladnie je odzywił i wygładził. Nie ma co kombinować :)

Reklama

Napisał(a): Elabarbara -

Witaj też kiedyś miałam problem z włosami miałam suche i łamliwe próbowałam już różnych odżywek do włosów aż w końcu znalazłam kupiłam na stronie http://www.co(...)ena.pl/ co najważniejsze znalazłam idealną odżywke dla siebie i nie zapłaciłam drogo ponieważ to jest porównywarka cen więc mogłam sobie też porównać ceny.

Napisał(a): ~jack -

Kuracja Vichy Dercos Aminexil Clinical 5, to bardzo skuteczny sposób na wypadające włosy. Ampułki poprawiają kondycję skóry głowy i włosów tak więc w przypadku przesuszonych włosów też na pewno pomogą. Moim zdaniem lepiej zapobiegać problemowi wcześniej. Zanim włosy zaczną na prawdę intensywnie wypadać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na suche włosy?