58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +122
58 ppt ?

Co na ten temat myślicie? :\ (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co na ten temat myślicie? :\

Napisał(a): Tris -

Wczoraj przeczytałam na jakiejś stronie, że ostatnio w jeden ze szkół w Polsce, 14-letni uczeń poważnie zranił scyzorykiem nauczycielkę...., ponoć był pod wpływem narkotyków...., przeszukałam dzisiaj internet i znalazłam taki wykres:

Dlaczego tyle młodzieży zażywa narkotyki...., jak myślicie..., czy ma to związek z dzisiejszymi czasami...., z wychowaniem..., z otoczeniem.... czy może powód tkwi gdzie indziej....? :\

Bo ja osobiście nie wiem co na ten temat myśleć.... :\
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Co na ten temat myślicie? :\

nibynick Ja się bardzo cieszę, że masz +53, a Z33 -84 :-D
Jaki Z33...., o co chodzi? :)

Reklama

nibynick
Tris
Ten z daszkiem :-D Sytuacja jest dynamiczna (dzięki mnie). Ty już masz + 68, a Z33 -99. Bardzo się cieszę, naprawdę :-D
Aha...., już wiem o kogo Ci chodzi :) , ale jego temat jest na inny temat, niż mój :D , polityka się już chyba wszystkim przejadła :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Tris
nibynick
Tris
Ten z daszkiem :-D Sytuacja jest dynamiczna (dzięki mnie). Ty już masz + 68, a Z33 -99. Bardzo się cieszę, naprawdę :-D
Aha...., już wiem o kogo Ci chodzi :) , ale jego temat jest na inny temat, niż mój :D , polityka się już chyba wszystkim przejadła :)
Masz rację :-D Od jego tematów ze wstrętem odwracam głowę (nie tylko ją), a Ciebie lubię "podglądać" :-D

A w temacie... z narkotykami, jest pewnie tak jak z dziewczyna w łóżku :-D Trzeba mieć silny charakter, żeby nie skorzystać :-D

nibynick Masz rację :-D Od jego tematów ze wstrętem odwracam głowę (nie tylko ją), a Ciebie lubię "podglądać" :-D

A w temacie... z narkotykami, jest pewnie tak jak z dziewczyna w łóżku :-D Trzeba mieć silny charakter, żeby nie skorzystać :-D
Dziękuję :))

Pewnie masz rację, ale dlaczego wtedy tak dużo młodych ma tak słaby charakter.... :P

Reklama

Opcy Odpowiedź jest "prosta", "bachory" mają więcej praw jak obowiązków ...
Ale czy to na pewno jest główny winowajca... :\

Napisał(a): Opcy -

Tris
Kobieto, nie będę kłamał, powiem prawdę i tak nie uwierzysz "moja" jest nauczycielką, także mam "jakiś" pogląd na temat i dlatego "prosta" (odpowiedź, sprawa, temat) napisałem w cudzysłowie, jarzysz ? A tak serio, to temat nie do pogadania ... na forum

Opcy
Tris
Kobieto, nie będę kłamał, powiem prawdę i tak nie uwierzysz "moja" jest nauczycielką, także mam "jakiś" pogląd na temat i dlatego "prosta" (odpowiedź, sprawa, temat) napisałem w cudzysłowie, jarzysz ? A tak serio, to temat nie do pogadania ... na forum
Jarzę :D
I jest to temat na forum, bo jednak forum jest ogólnodyskusyjne..., a więc na każdy temat, ten także :))

Napisał(a): Opcy -

Tris
Opcy
Tris][cytat kogo=Opcy Odpowiedź jest "prosta", "bachory" mają więcej praw jak obowiązków ...
Jarzę :D
I jest to temat na forum, bo jednak forum jest ogólnodyskusyjne..., a więc na każdy temat, ten także :))[/cytat
Temat owszem, na forum ... ale zdawkowo, ogólnie ... dla ogółu. Pogadać serio, dla mnie tym miejscem nie jest miejsce to tutaj (powtórzę, dla mnie) ...?

Napisał(a): rudii -

może dlatego,że zakazany owoc najlepiej smakuje.
to co kiedyś naszym rodzicom nie mieściło się w głowach dziś jest na porządku dziennym.
nam jako rodzicom nie mieszcza się w głowach inne rzeczy.
iestety czasy się zmieniają,pieniądz rządzi każdym możliwym środowiskiem...

rudii może dlatego,że zakazany owoc najlepiej smakuje.
to co kiedyś naszym rodzicom nie mieściło się w głowach dziś jest na porządku dziennym.
Jeśli to jest ta zmiana czasów..., to chyba nie te czasy nie idą w dobrym kierunku :\

Napisał(a): rudii -

Tris
rudii może dlatego,że zakazany owoc najlepiej smakuje.
Jeśli to jest ta zmiana czasów..., to chyba nie te czasy nie idą w dobrym kierunku :\
oj nie idą.ja dziś wiem,że jeśli wychowam swoje dzieci tak jak mnie wychowano to sobie nie poradzą w życiu.bo za kilkanaście lat będzie znów inaczej.tak-wychowuję moje dzieci na nie co pyskate i bezczelne.bo bez tego sobie kiedyś nie poradzą.
ja walczyłam o makijaż,który wywalczyłam, o tatuaż,który zrobiłam jako dorosła kobieta.
i cieszę się,że miałam zakazy.dziś umiem szanować życie.ja zamierzam mojej corce pokazać sztukęmakijażu jeśli zobaczę,że to już ten czas,że próbuje sama.ale na tauaż się nie zgodzę :)to tylko taki przykład,na którym mogę poazać Ci co myślę :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na ten temat myślicie? :\