21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń310
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
21 ppt ?

co na zaparcia? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co na zaparcia?

Napisał(a): nowaczka -

jestem świeżo upieczoną, bardzo szczęśliwą mamusią, która karmi swojego pięknego chłopca piersią i której nie minął dobrze znany większości mam w ciąży problem: zaparcia. Czy znacie jakiś bezpieczny środek na zaparcia? Nie chciałabym zaszkodzić dzieciakowi biorąc pierwsze lepsze herbatki, tabletki, cokolwiek. Pozdrawiam wszystkie mamy :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: co na zaparcia?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio polecono mi czopki, które są całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży i można je stosować właśnie przy karmieniu piersią. Nazywają się evaqu. Już je wypróbowałam i muszę Ci powiedzieć, że działają bardzo dobrze, a co najważniejsze bardzo szybko. Poza tym polecam Ci zaopatrzyć się w błonnik i jeść śliwki suszone. U mnie powoli wszystko zaczyna wracać do normy :)

Napisał(a): metki -

Hej, ja już urodziłam dziecko, jestem po porodzie 2 miesiące, a zaparcia cały czas mnie męczą. Zaczęły się późno w ciąży, w sumie jakiś miesiąc przed porodem i trwają do dziś. Czopki? Trochę się boję ich używać... pamiętam jak byłam mniejsza i mama mi je aplikowała, takie glicerynowe, okropne.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

gość Czy ten suplement stosuje sie tak sporadycznie od czasu do czasu czy mozna przyjmować go przez dłuższy okres czasu ?
Mysle ze jesli to jest dolegliwość która występuje u Ciebie od dłuższego czasu to na pewno powinnas teraz zacząć przyjmować i jednak przez miesiąc regularnie przyjmować tego typu suplement.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zaparcia przed porodem
Do góry strony: co na zaparcia?