47
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń249
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +5
47 ppt ?

Co na zdrowe paznokcie (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co na zdrowe paznokcie

Napisał(a): Tris -

Skoro odżywki nie pomagają, najwidoczniej brakuje Ci czegoś w organizmie, w takim wypadku musisz dojść czego, poprzez albo badania, albo sprawdzenie w necie o czym świadczy Twój stan paznokci i wtedy albo zmienisz dietę, coś do niej dodasz czego Ci brakuje, albo zaczniesz coś suplementować jakimiś witaminami z apteki, zły stan paznokci, na które nic nie pomaga świadczy o niedoborze pewnych substancji, zewnętrznie tego nie uzupełnisz, możesz co najwyżej trochę ,,załatać"...

Reklama

Reklama

Napisał(a): robertoo007 -

Ja myślę że musisz trochę zmienić sposób dbania o nie. Ja ostatnio dowiedziałem się że paznokcie powinno się piłować tylko w jedną stronę, a najlepiej pilniczkiem szklanym, ponieważ nie szarpie płytki paznokcia. stronka na której znalazłem takie "perełki" tohttp://urodaz(...)lr.com/ naprawdę można się dowiedzieć wiele ciekawych sposobów na piękne dłonie i paznokcie.

Reklama

Napisał(a): gość -

Używaj odżywki new nails, staraj się dbać o systematyczność, a wtedy wszystko będzie w najlepszej kondycji. Paznokcie potrzebują systematycznej opieki, dobrej diety, stosowania jakościowych kosmetyków - wtedy na pewno wszystko będzie ok.

Napisał(a): gość -

Ja ostatnio testuję maskę na dłonie i paznokcie. Kupiłam ja na trenie i opis jest troszkę inny niż sposób w jaki ja jej używam. Smaruje dość grubszą warstwę i zakładam bawełniane rękawiczki na noc. Bardzo dobre rozwiązanie jeżeli kruszą ci się paznokcie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na zdrowe paznokcie