545
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +16
545 ppt ?

Co najbardziej imponuje kobietom - pieniądze? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co najbardziej imponuje kobietom - pieniądze?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio mieliśmy taką dyskusję i kumple stwierdzili, że mężczyźni najbardziej mogą zaimponować kobietom pieniędzmi.
Od wieków, facet był kimś w oczach kobiet jeśli był przede wszystkim bogaty. Prawda?
Zastanawiam się czy to świadczy o pazerności kobiet, czy po prostu ich zdaniem majętny facet to facet zaradny życiowo? Jak myślicie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Co najbardziej imponuje kobietom - pieniądze?

majętny facet to facet zaradny życiowo
Z tym się zgodzę (przedsiębiorczy. Chyba że odziedziczył:}).

Ale żeby kasa imponowała??
Co mi po pieniądzach jeśli charakter do bani?

Reklama

Reklama

root80 podsumuję i utwierdzę w przekonaniu Ciebie autorze co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze dla większości kobiet...KASA,KASA,KASA......I.....KASA!!!!:)
Częśc root80:}}
Piep.rzysz głupoty. Jako koleżanka chciałam Cię uświadomoć:}}

Reklama

Napisał(a): root80 -

marzenie1980
root80 podsumuję i utwierdzę w przekonaniu Ciebie autorze co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze dla większości kobiet...KASA,KASA,KASA......I.....KASA!!!!:)
Częśc root80:}}
Piep.rzysz głupoty. Jako koleżanka chciałam Cię uświadomoć:}}
Hej laska:-)...Będę się 3mał mojej wersji wydarzeń:)

Napisał(a): Makepeace13 -

marzenie1980
majętny facet to facet zaradny życiowo
Z tym się zgodzę (przedsiębiorczy. Chyba że odziedziczył:}).

Ale żeby kasa imponowała??
Co mi po pieniądzach jeśli charakter do bani?
Zdecydowanie charakter najwazniejszy. Coz po pieniadzach, jak facet to kompletny kretyn...a takich tez troche jest:))

root80 tak sie przeważnie pisze że kasa nie gra głównej roli ale co do czego...to inne wychodzą priorytety...To jest takie podświadome ocenianie faceta jako odpowiedniego partnera i myśliwego który zapewni dobry byt...I proszę mi się tu nie spierać:)
Niezgadzam sie z toba. W tobie siedza zle doswiadczenia, a pora wreszcie zapomniec i byc optymista. Znam przyklady, kiedy to kpbiety zdecydowanie lepiej zarabiaja...i nie jest ich tak malo. To co, wtedy facet leci na ich kase? To powinno wedlug ciebie przeciez dzialac w obie strony?

Napisał(a): rudii -

Makepeace13
root80 tak sie przeważnie pisze że kasa nie gra głównej roli ale co do czego...to inne wychodzą priorytety...To jest takie podświadome ocenianie faceta jako odpowiedniego partnera i myśliwego który zapewni dobry byt...I proszę mi się tu nie spierać:)
Niezgadzam sie z toba. W tobie siedza zle doswiadczenia, a pora wreszcie zapomniec i byc optymista. Znam przyklady, kiedy to kpbiety zdecydowanie lepiej zarabiaja...i nie jest ich tak malo. To co, wtedy facet leci na ich kase? To powinno wedlug ciebie przeciez dzialac w obie strony?
oj!znam takiego osobiscie.kobieta go kilka lat utrzymywala.w koncu sie rozstali.a on szuka kolejnej sponsorki:D

rudii
Makepeace13
oj!znam takiego osobiscie.kobieta go kilka lat utrzymywala.w koncu sie rozstali.a on szuka kolejnej sponsorki:D
To taki wspolczesny poszukiwacz skarbow he he.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co najbardziej imponuje kobietom - pieniądze?