259
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +-10
259 ppt ?

Co najbardziej podnieca facetów? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Co najbardziej podnieca facetów?

Napisał(a): Tris -

Każdy jest inny i każdemu będzie się co innego podobało, nie ma wspólnych upodobań dla wszystkich, jeden będzie najbardziej reagował na kobietę wystrojoną, w długiej sukni, a drugi będzie wolał kobietę w króciutkich spodniach, dobrze dopasowanych, nie ma ogólnej ,,zasady" na to......
redbluegreen Spódniczka mini i wysokie szpilki to jest to?
Po drugie z takim ubiorem lepiej uważaj :P , bo jeszcze ,,zaczepi" Cię, ale jakiś ,,nieodpowiedni facet" XDD

Napisał(a): gość -

Maandragora moja znajoma mówiła , że jej męża podnieca zimnie piwko i ciepła micha :)
jak już się naje, popije, pierdnie... to gotowy jest na spełnianie małżeńskich obowiązków- i nie ważne czy ona ma na sobie sexi ubranko czy też nie :))
jak widać każdy jest inny :))
A ja mam na odwrót,nie potrzebuję po pracy zimnego piwka,ciepłej michy,tylko sobie ruchnę i zaraz lecę spać.

Reklama

Tris Każdy jest inny i każdemu będzie się co innego podobało, nie ma wspólnych upodobań dla wszystkich, jeden będzie najbardziej reagował na kobietę wystrojoną, w długiej sukni, a drugi będzie wolał kobietę w króciutkich spodniach, dobrze dopasowanych, nie ma ogólnej ,,zasady" na to......
redbluegreen Spódniczka mini i wysokie szpilki to jest to?
Po drugie z takim ubiorem lepiej uważaj :P , bo jeszcze ,,zaczepi" Cię, ale jakiś ,,nieodpowiedni facet" XDD
Spódniczka mini i niech facet się ślini!...

gość
gość A ja mam na odwrót,nie potrzebuję po pracy zimnego piwka,ciepłej michy,tylko sobie ruchnę i zaraz lecę spać.
Ale masz na myśli rączkowską? :)
Nie,Tanię!!![/cytat]

Jak zwał, tak zwał, ale czy nie lepiej napisać wprost, że lubisz masturbację, a nie tak prostacko ruch**nie
Ps. A miałam nadzieję, że jednak kobieta...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co najbardziej podnieca facetów?