2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń199 tys.
  • Odpowiedzi286
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Co najbardziej podnieca mężczyzn? (287)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Co najbardziej podnieca mężczyzn?

Napisał(a): gość -

Mojego męża? Nie podnieca nic oprócz cholernego piwska, po którym wali mu z gęby jak z browaru...
Mojego kochanka? Długie, wspaniałe pocałunki... i w zasadzie wszystko... twierdzi, że nawet przy zmywaniu naczyń jestem pociągająca i chętnie mi w tym pomaga ;)

Re: Co najbardziej podnieca mężczyzn?

Napisał(a): gość -

Dobra figura do podstawa. Niestety większość pan a zwłaszcza żon, jest zapuszczona. Zza pasa wylewa się tłuszcz i cellulit. Żadne ciuchy na to nie pomogą. Facet nie będzie zainteresowany no ale to oczywiście jego wina, że tak mało sexu w związku.
Także miłe panie, pilnujcie figury. W łóżku gęba nieważna ale kształty to podstawa. I nie wierzcie w te bzdury że kobieta musi mieć co nieco żeby było za co złapać. Tak mówią stare dziadki które już na nic nie mogą liczyć. Jest na pewno jakiś procent facetów którzy lubią puszyste ale to margines. Większość jak ma do wyboru: puszysta czy "wieszak", weźmie wieszak. Facetów podnieca różnica fizyczna między nim a kobietą a jak baba waży tyle samo co on albo więcej to gość czuje tę "ciężkość" i nie ma tej delikatności, która właśnie decyduje o kobiecości. Facet musi mieć niezłą krzepę żeby np. taką babę bzyknąć przy ścianie. Raczej czuje wtedy jakby miał do czynienia z osobnikiem własnej płci, co raczej budzi odrazę niż podniecenie.
Figura i jeszcze raz figura. Nie można też oczywiście przesadzać też w drugą stronę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co najbardziej podnieca faceta
  • co podnieca mężczyzn
  • co najbardziej podnieca facetow
  • co podnieca faceta
  • co faceta najbardziej podnieca
  • co najbardziej podnieca mężczyzn
  • forum dla mężczyzn
  • co mężczyzn podnieca najbardziej
  • co najbardziej podnieca facetów
  • co podnieca najbardziej mężczyzn
  • forum mężczyzn
  • co najbardziej podnieca
  • co mezczyzne najbardziej podnieca
  • co podnieca najbardziej mężczyznę
  • jak sie podniecic mezczyzna
Do góry strony: Co najbardziej podnieca mężczyzn?