7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń158
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
7 ppt ?

Co najlepiej nawadnia organizm? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co najlepiej nawadnia organizm?

Napisał(a): ~anika -

Co najlepiej nawadnia organizm? Okazało się, że za mało piję i mój organizm strasznie zatrzymuje wodę... Chciałabym jakoś w naturalny sposób pozbyć się sporego nadmiaru. Nie chcę jednak brać tabletek. Chyba najprościej byłoby pić wodę, ale mam ogólnie problem, żeby pamiętać o częstym piciu. Jakie płyny najlepiej nawadniają organizm? Co u was się sprawdza? Na co zwrócić uwagę, a czego się wystrzegać?
INTERIA.PL

Re: Co najlepiej nawadnia organizm?

Napisał(a): ~mendi -

W moim przypadku sprawdziło się kupienie butelki filtrującej, bo przepłacanie za litry wody tygodniowo było nieopłacalne. Ja stawiam na wodę, bo to ona najlepiej nawadnia organizm i mam swoją buteleczkę ciągle przy sobie, co poskutkowało wyrobieniem się nawyku w postaci ciągłego chwytania za nią. I jak zawsze piłam bardzo mało, tak teraz 2-3 l to jest norma

Re: Co najlepiej nawadnia organizm?

Napisał(a): ~Uma -

Ze zdrowego punktu widzenia woda byłaby najprostszym rozwiązaniem, ale nie jest ważne, co pijesz, ale ile pijesz. Spożywaj jak najwięcej płynów. Jeśli lubisz herbatę i kawę - sięgaj po nie. One wtedy najlepiej nawodnią organizm, a ty nie będziesz się męczyć pijąc samą wodę.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co najlepiej nawadnia organizm?