12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +38
12 ppt ?

Co nas czeka gdy wybory wygra Andrzej Duda. (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co nas czeka gdy wybory wygra Andrzej Duda.

Napisał(a): Ada777 -

Czego możemy spodziewać się po wygranej w wyborach PIS i Andrzeja Dydy ? Dalsza destabilizacja państwa, kolejne afery zamiatane pod dywan, całkowite zniszczenie trójpodziału władzy, praworządność w Polsce nie będzie miała miejsca, dalsze ,pogłębienie się biedoty.dyktatorskie rządy będą pogłębiać się, armia już teraz to prawie fikcja a w następnych latach całkowicie będzie ze złomem zamiast nowoczesnego uzbrojenia.Służba zdrowia, szkolnictwo , przemysł dalej będzie staczał się w dół.
INTERIA.PL

Re: Co nas czeka gdy wybory wygra Andrzej Duda.

Napisał(a): Abrakadabra365 -

Będzie definitywny koniec komuny w Polsce i suwerenna Polska.

Gdyby jednak wygrał Czajkowski to nie będzie CPK, bo jest w Berlinie, nie będzie przekopu Mierzei Wiślanej, bo takich przekopów jest w Niemczech 27, nie będzie 500+ bo przecież w Niemczech jest Kindergeld, nie będzie 300+ bo też jest w Niemczech, będziemy pracować do 72 roku życia bo w Niemczech pracuje się tylko do 63 roku życia, nie będzie telewizji publicznej bo jest w Niemczech, nie będzie 13 emerytur bo Niemcy też ich nie mają, nie będzie kopalń węgla kamiennego bo w Niemczech też ich nie ma itd. itp. Będzie tak, jak chciał Kononowicz, czyli po prostu nie będzie niczego.

Re: Co nas czeka gdy wybory wygra Andrzej Duda.

Napisał(a): olacda -

Andrzej Duda promuje Polskę na świecie, sprowadza biznes do kraju, załatwił wizy do USA, samoloty F35, oddaje hołd polskim bohaterom i żołnierzom wyklętym, do przemówień nie potrzebuje kartki- ma wszystko zapisane w głowie, walczy o sprawiedliwe sądy i usuwa z tej kasty układy i powiązania, obniżył wiek emerytalny, 500+, 300+, 13 emerytura, utworzył wojska terytorialne, zbudował bazy amerykańskie w Polsce, projekt Vija Baltika ...

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co nas czeka gdy wybory wygra Andrzej Duda.