20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +53
20 ppt ?

CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ??? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ???

Napisał(a): Gość -

W roku 2018 czekają nas skutki rządów PiS. Wprowadzone ustawy, oraz efekty rządzenia Polską będą miały swoją kulminację właśnie w tym roku. Do końca roku czekają nas miliardowe kary za łamanie praworządności, wycinkę drzewa pomimo zakazu, brak pomocy dla uchodzców. Oczywiście te kary naród polski. Wreszcie prezes Kaczyński będzie mógł dokonać zemsty na opozycji Tusku i narodzie polskim, który inaczej myśli, bo PiS ma upragnioną władzę sądowniczą w swoich r3kach. Teraz obywatel jest zerem wobec władzy ludowej PiS, a zatem będą prześladowania i gnębienie społeczeństwa. Będą wezwania na policję i wyrokiem wg władzy PiS, jak za PRL. Polska sukcesywne będzie wychodziła z Unii i będzie następowała w Polsce bieda i nędza. Ale partii PiS nie może przeszkadzać świat w gnębieniu narodu polskiego. To dlatego PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii, aby mógł bezkarnie dokonywać tyranii na narodzie. Smutna przyszłość się nam szykuje w 2018 roku i dalej.
INTERIA.PL

Re: CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ???

Napisał(a): Gość -

iiiiiii Zamknij sie obsesjonacie ...
A niby dlaczego prawdy mam nie pisać? Bo tobie ona nie odpowiada? Sama się przekonasz, coś popierała. Normalni ludzie sobie poradzą chociażby z ojczyzny trzeba, by się chwilowo oddalić. Ale,, kto pod kim kopie dołki to sam w nie wlada", to stare, ale jare hasło. Poczujecie własną władzę na swojej skórze, sprzedawczyki i zdrajcy za 500+.

Reklama

Re: CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ???

Napisał(a): Sikorsky -

Będzie się też bucku pogłębiała twoja paranoja, co przełoży się na większą liczbę takich schizofrenicznych tematów jak ten. W 2018 roku twój ukochany i uwielbiany przez ciebie TVN zrobi ci jeszcze większą marmoladę z mózgu niż zrobił to w roku poprzednim. Ten komediodramat, którego jesteś autorem na tym forum skończy się finalnie twoją wizytą u specjalisty - psychiatry, który nie będzie miał dla ciebie dobrych wiadomości.

Reklama

Re: CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ???

Napisał(a): Gość -

Srutututu buckowate majtki z drutu. Kiedyś PiSiurki jęczały tu na forum o zamordyźmie, terrorze i tym podobnych bredniach w wykonaniu peło a terozki role się odwróciły...

Tak, tak aparatczykowie wszelakiej maści z lewa czy też z prawa. ;)))

Re: CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ???

Napisał(a): Gość -

jaboltak Srutututu buckowate majtki z drutu. Kiedyś PiSiurki jęczały tu na forum o zamordyźmie, terrorze i tym podobnych bredniach w wykonaniu peło a terozki role się odwróciły...

Tak, tak aparatczykowie wszelakiej maści z lewa czy też z prawa. ;)))
Nie da się z tym nie zgodzić.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: CO NAS CZEKA W ROKU 2018 ???