12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń312
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-4
12 ppt ?

Co obrzydza nas w facetach? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co obrzydza nas w facetach?

Napisał(a): gość -

Eee tam, z niewiadomych dla mnie przyczyn, mężczyzna używający słów powszechnie uważanych za obraźliwie, jest dla kobiet atrakcyjny. Syndrom szukania macho? Czy jak? Kolejną atrakcyjną partią jest mężczyzna z grubym portfelem, bądź też mężczyzna "perspektywiczny", z wykształceniem i pracujący w zawodzie, który dobrze rokuje finansowo. Co tu dużo gadać, kobiety to albo głupie prostaczki szukające typu "macho", bo jego geny rokują, że potomstwo będzie przebojowe i poradzi sobie dobrze w życiu, albo wyrafinowane materialistki, szukające bezpieczeństwa dla siebie i swojego potomstwa. Mam wrażenie, że taka postawa jest w kobiecie "zakodowana" i nieważne jak bardzo odrażający jesteś, jeśli jesteś silny i zdrowy lub masz pieniądze, albo władzę, to jesteś dla sporej ilości kobiet bardzo atrakcyjny. Summa Summarum obojętnie czego byśmy nie robili i co mówili, zawsze chodzi o seks, potomstwo i rozmnażanie. W końcu tego co zarobimy i zdobędziemy w naszym życiu, do grobu nie weźmiemy, tylko zostawimy dzieciom.

Napisał(a): omegaman -

gość Eee tam, z niewiadomych dla mnie przyczyn, mężczyzna używający słów powszechnie uważanych za obraźliwie, jest dla kobiet atrakcyjny. Syndrom szukania macho? Czy jak? Kolejną atrakcyjną partią jest mężczyzna z grubym portfelem, bądź też mężczyzna "perspektywiczny", z wykształceniem i pracujący w zawodzie, który dobrze rokuje finansowo. Co tu dużo gadać, kobiety to albo głupie prostaczki szukające typu "macho", bo jego geny rokują, że potomstwo będzie przebojowe i poradzi sobie dobrze w życiu, albo wyrafinowane materialistki, szukające bezpieczeństwa dla siebie i swojego potomstwa. Mam wrażenie, że taka postawa jest w kobiecie "zakodowana" i nieważne jak bardzo odrażający jesteś, jeśli jesteś silny i zdrowy lub masz pieniądze, albo władzę, to jesteś dla sporej ilości kobiet bardzo atrakcyjny. Summa Summarum obojętnie czego byśmy nie robili i co mówili, zawsze chodzi o seks, potomstwo i rozmnażanie. W końcu tego co zarobimy i zdobędziemy w naszym życiu, do grobu nie weźmiemy, tylko zostawimy dzieciom.
Jak to z niewiadomych przyczyn? Przecież sama/sam to dobrze wyjaśniłaś/łeś niżej :D
Chociaż nie u wszystkich tak jest, mam nadzieję, ale wystarczy spojrzeć na takiego Kalisza... i wszystko jasne.

Napisał(a): gość -

omegaman
gość Eee tam, z niewiadomych dla mnie przyczyn, mężczyzna używający słów powszechnie uważanych za obraźliwie, jest dla kobiet atrakcyjny. Syndrom szukania macho? Czy jak? Kolejną atrakcyjną partią jest mężczyzna z grubym portfelem, bądź też mężczyzna "perspektywiczny", z wykształceniem i pracujący w zawodzie, który dobrze rokuje finansowo. Co tu dużo gadać, kobiety to albo głupie prostaczki szukające typu "macho", bo jego geny rokują, że potomstwo będzie przebojowe i poradzi sobie dobrze w życiu, albo wyrafinowane materialistki, szukające bezpieczeństwa dla siebie i swojego potomstwa. Mam wrażenie, że taka postawa jest w kobiecie "zakodowana" i nieważne jak bardzo odrażający jesteś, jeśli jesteś silny i zdrowy lub masz pieniądze, albo władzę, to jesteś dla sporej ilości kobiet bardzo atrakcyjny. Summa Summarum obojętnie czego byśmy nie robili i co mówili, zawsze chodzi o seks, potomstwo i rozmnażanie. W końcu tego co zarobimy i zdobędziemy w naszym życiu, do grobu nie weźmiemy, tylko zostawimy dzieciom.
Jak to z niewiadomych przyczyn? Przecież sama/sam to dobrze wyjaśniłaś/łeś niżej :D
Chociaż nie u wszystkich tak jest, mam nadzieję, ale wystarczy spojrzeć na takiego Kalisza... i wszystko jasne.
:))))))))))) dobre
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co obrzydza nas w facetach?