8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń98
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Co oznacza brak miesiączki częsty? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co oznacza brak miesiączki częsty?

Napisał(a): ~Nuna -

Cześć, mam brak miesiączki częsty i nie wiem, co mam zrobić, bo mam dopiero 16 lat. Co oznacza częsty brak miesiączki? Co się ze mną dzieje. Czasem nie mam miesiączki przez 3, 4 miesiące, a potem znowu mam normalnie przez 2 miesiące i potem znowu go nie mam. Co oznacza taki brak miesiączki częsty? Czy jestem na coś chora? Bardzo się boję...

INTERIA.PL

Re: Co oznacza brak miesiączki częsty?

Napisał(a): ireneo -

układ hormonalny masz też niedojrzały. Chorobę wykluczyłaś, bo chyba tak zaordynowanej kuracji byś na pewno nie podjęła. Rodzicom nic nie mówisz, bo nie byłoby tego tematu. Mamy też się boisz?

Reklama

~gosc][cytat kogo=ireneo][cytat kogo=~Zyzio][cytat kogo=~nuna][cytat kogo=~Zyzio
że z klepkami masz strasznie na bakier, świadczy twoje ułomnie wnioskowanie, iż głupek udzieli ci sensownej odpowiedzi.. To jest głupie. Witaj zatem w kompanii.

~gosc
ireneo
~gosc][cytat kogo=ireneo][cytat kogo=~Zyzio][cytat kogo=~nuna][cytat kogo=~Zyzio
że z klepkami masz strasznie na bakier, świadczy twoje ułomnie wnioskowanie, iż głupek udzieli ci sensownej odpowiedzi.. To jest głupie. Witaj zatem w kompanii.
To mi przypomniało odpowiedź Juliusza Cezara. Wolę być pierwszym na wsi niż drugim w Rzymie.
Jesteś mądry, więc wniosków ci nie podrzucam.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co oznacza brak miesiączki częsty?