Odpowiadasz na:
Co oznaczają ropiejące oczy?

~mimi
Temat dodał(a):
~mimi -
Moi drodzy, co mogą oznaczać ropiejące oczy? Coraz częściej dopada mnie ta nieprzyjemna przypadłość. Co z nią można zrobić? U okulisty byłam niedawno, na badaniach kontrolnych (noszę soczewki kontaktowe/okulary korekcyjne od wielu lat). To była raczej rutynowa kontrola, lekarz nie zauważył nic niepokojącego, ale wtedy też nie miałam takich problemów z oczami. Czy powinnam iść jeszcze raz do okulisty? A może powinnam przestać zakładać soczewki? ktoś z Was był w podobnej sytuacji?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co oznaczają ropiejące oczy?

Napisał(a): ~azori -

też się przychylam do propozycji kupienia kropli i spróbowania w ten sposóv zaleczyć infekcję, ja mi się po szkłach czasami zdarzają jakieś podrażnienia to zakraplam przez kilka dni hialeye free complex, bo ma też dzialania przeciwzapalne i przez ten czas szkieł nie noszę, mozesz też kilka razy dziennie przemywać oczy solą fizjologiczną

Re: Co oznaczają ropiejące oczy?

Napisał(a): ~kora -

Ja w dzieciństwie dość często borykałam się z zapaleniem spojówek, po przebudzeniu nie mogłam otwierać oczu bo były zlepione wydzieliną. Ważna jest higiena, np. żeby nie przecierać oczu brudnymi rękami albo nie drapać oczu gdy swędzą. Jeśli wykonujesz pracę przy komputerze to oczy mogą być dodatkowo podatne na podrażnienia, a może nowe soczewki Cię dodatkowo podrażniły? Dobrze jest stosować krople które nawilżają oko, ale jak masz dużo wydzieliny to idź do lekarza bo bakteryjne zapalenie oczu trzeba leczyć lekami.

Reklama

Re: Co oznaczają ropiejące oczy?

Napisał(a): ~123 -

Ja tak kiedyś miałem i samo mi przeszło po zwykłych kroplach z apteki. Byłem chory i stąd takie sprawy wyszły. Krople czy też sól powinny pomóc. Jak nie, to wracaj do okulisty. Mógł nic nie zauważyć, bo problem z ropiejącymi oczami zaczął się pewnie u Ciebie po wizycie..

Re: Co oznaczają ropiejące oczy?

Napisał(a): Lee1 -

Może być zapalenie spojówek, na to są krople na receptę. Chyba trzeba wrócić do okulisty, ale może też to zapisać lekarz pierwszego kontaktu.

Reklama