Odpowiadasz na:
Co podoba się dziewczynom w chłopakach?

~niko
Temat dodał(a):
~niko -
Co podoba się dziewczynom w chłopakach? Specyficzna fryzura, a może znaki szczególne, jak np. tatuaż? Wpadła mi w oko jedna dziewczyna i nie wiem, co zrobić, żeby zwróciła na mnie uwagę, więc ciekawi mnie, na jakie cechy wyglądu lub charakteru albo nawet jakie ubrania przyciągają dziewczyny. Co najlepiej mógłbym poprawić albo ogólnie wprowadzić w życie, żebym wydał się jej interesujący.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co podoba się dziewczynom w chłopakach?

Napisał(a): Dariyah -

Może zapytaj tej dziewczyny tak wprost - co Ci się we mnie podoba? Może nie będziesz musieć nic zmieniać, a może stworzy się tak długa lista, ze zacznie Ci się nagle podobać inna...

Napisał(a): ~kinia -

Myślę, że dziewczynom podoba się, gdy chłopacy potrafią zaskakiwać. Po prostu o nie dbać, więc może zrób coś, co może ją pozytywnie zaskoczyć.

Reklama

Napisał(a): ~danka -

Mówi się, że dziewczynom w chłopakach podoba się najbardziej charakter, ale wiadomo, że w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd. Nie ma co się zastanawiać, co jej się podoba, tylko wejść w rozmowę i ją poznać.

Napisał(a): ~karo -

Szczerość i zero krętactwa podoba się najbardziej dziewczynom w chłopakach. To podstawa każdej relacji

Reklama