30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +11
30 ppt ?

Co Polacy sądzą o rządzących? Najnowszy sondaż! (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co Polacy sądzą o rządzących? Najnowszy sondaż!

Napisał(a): apollo87 -

Z lutowego sondażu Kantar Public wynika, że spośród włodarzy Polski najlepiej oceniany jest Prezydent. Aż 44% ma pozytywne zdanie o jego działalności, 43% - negatywne. Nieco gorzej oceniany jest premier - pozytywnie przez 39% zapytanych, negatywnie przez 46%. Z działań rządu zaś zadowolonych jest 37%, przeciwne zdanie ma 49%.
Jak podkreślają eksperci Kantar Public, najlepsze oceny wystawiają osoby starsze, emeryci i renciści, osoby wierzące i interesujące się polityką.
Jak sądzicie, czy te wyniki mogą wróżyć sukces wyborczy PiSu w tym roku?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co Polacy sądzą o rządzących? Najnowszy sondaż!

Napisał(a): ~evva -

coz… napisalabym co naprawde mysle o tym jednoosobowym rzadzie , ale wychowanie wyniesione z domu + wymogi regulaminu nie pozwalaja mi byc prawdomowna, sondaze to puste liczby, bo jak mozna oceniac prezydenta lub premiera , ktorzy tak naprawde sa tylko marionetkami w rekach szeregowego posla , a poparcie jakie maja zawdzieczaja takiemu bigoctwu jak i oni , oraz ludziom w "slusznym " wieku, ktorzy w nowej Polsce nie potrafili sie odnalezc i dalej tesknia za komuna , jak i tym ktorym wystarczy , ze rzad nie wstaje z kolan , nie widza badz nie chca widziec , ze ten nierzad prowadzi Polske do bankructwa i upadku

Napisał(a): ~TUSK -

Za PO mieliśmy RAJ i kamieni kupę .Super bezrobocie było , gigantyczny dług , super dziurę budżetową , fajny deficyt ale WSZYSCY w Europie nas POklepywali PO plecach jak coś chcieli .PO prostu było tak fajnie jak jak na bigosie u BULa .Teraz oPOzycja musi donosić na Polskę by wróciło tak jak było czyli UJ, d i kamieni kupa. Łza w oku się PO prostu kręci :(

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Draco -

X% za prezydentem, Y% za premierem, Pis wygra, PO przegra itp. "dylematy". I pytanie kluczowe: o Polacy sądzą o rządzących? Nie wiem co sądzą Polacy; wiem co ja sądzę. "Rządzący", "politycy" itp. okreslenia to wzorcowe wręcz eufemizmy. Ja sądzę, że właściwiej byłoby mówić o rządzących jako o stadzie bezwzględnych, nienasyconych hien. Nie mam najmniejszego nawet szacunku do osobników, którzy w życiu swoim nie splamili się pracą organiczną. Banda cynicznych, niezdarnych, aroganckich i oderwanych od rzeczywistości osobników. Moje zaufanie do nich wyraża się wskaźnikiem 0%- niezależnie od tego, pod jakim sztandarem występują.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co Polacy sądzą o rządzących? Najnowszy sondaż!