93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +0
93 ppt ?

Co polecacie na ból gardła? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co polecacie na ból gardła?

Napisał(a): ~Katii -

Nadchodzi okres przeziębień i chciałabym zaopatrzyć moją apteczkę w niezbędne leki. Zazwyczaj przeziębienie zaczyna się u mnie od bólu gardła i to dość silnego, wtedy biorę tabletki do ssania, takie jak tutaj http://gardim(...)medica/ A jakie są Wasze sposoby na silny ból gardła? Możecie coś polecić?
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co polecacie na ból gardła?

Napisał(a): ~labusia -

moim zdaniem żadne tabletki na ból gardła nie pomagają, już jakiś czastemu kupiłam sobie inhalator w sferisie za naprawdę małe pieniądze w porównaniu do zakupu tabletek do ssania, już pewnie zwrócił mi się kilka razy, a jak jestem w pracy to kupuję sobie zwykłe cukierki halls i jak do tej pory takie rozwiązanie sie u mnie sprawdza

Napisał(a): ~Eminem98 -

Przede wszystkim, należy zdawać sobie sprawę z tego, że im bardziej będziemy o to gardło dbać, tym mniej będziemy mieli z nim problemów. Codzienne picie kakaa z dużą dawką miodu z pewnością załagodzi wszelkie dolegliwości, ale też ochroni przed bólami. Dodatkowo polecam na ból http://fiorda.pl/ - bezdyskusyjnie najlepszy, naturalny środek na bóle.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~domieszkowa -

Ja domowych sposobów to bym Tobie nie polecałam, wiesz czemu? Bo dla mnie to one są mało skuteczne, jeszcze kilka tygodni temu próbowałam leczyć się z wzdęć i jakieś herbatki ziołowe, napary mi nie pomagały. Dlatego zdecydowałam się wybrać do apteki i zakupić sobie jakiś specjalistyczny środek, który będzie się przyjmeniej stosowało no i będzie pomagał. I taka się właśnie okazała Intesta, po przebytej kuracji teraz czuję się zdecydowanie lepiej i pewniej

Napisał(a): ~Gregory -

Jeżeli ma szybko przynieść ulgę, to najlepszy jest cevitt gardło z kwasem hialuronowym i witaminą C. Ulga jest szybka, bo tworzy się ochrona na błony śluzowe, dzieki temu jest taka szybka ulga podrażnionego gardła. Na jesień warto się zaopatrzyć i jak zacznie gardło boleć lub męczyć kaszel warto zacząć coś takiego ssać.

Napisał(a): ~raviolli -

~Gregory Jeżeli ma szybko przynieść ulgę, to najlepszy jest cevitt gardło z kwasem hialuronowym i witaminą C. Ulga jest szybka, bo tworzy się ochrona na błony śluzowe, dzieki temu jest taka szybka ulga podrażnionego gardła. Na jesień warto się zaopatrzyć i jak zacznie gardło boleć lub męczyć kaszel warto zacząć coś takiego ssać.
pracuję jako nauczyciel gadam dużo, myślisz ze te tabsy będa dobre? bo często czuję drapani w gardłe, zaczynam chrząkać i jest jeszcze gorzej
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co na bl garda forum
Do góry strony: Co polecacie na ból gardła?