102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +0
102 ppt ?

Co poradzić na bolący kręgosłup? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co poradzić na bolący kręgosłup?

Napisał(a): Gość -

też mam siedzący tryb pracy, niestety...:/ wracam do domu i boli mnie kark, nierzadko dół pleców, dobrze że mój męzczyzna jest kochany i masuje mnie, jak poproszę :P
poza tym czytam w internecie na temat jak pozbyć się bólu kręgosłupa (np. tu:http://portal(...)-plecow)
polecam, ja niektóre ćwiczenia wykonuję w pracy, zawsze to jakas ulga dla kręgosłupa przez te 8 godzin
i co pół godziny wstaję od biurka rozciągam się i prostuję (choć koledzy się śmieją ;)
INTERIA.PL

Nie raz czekaliśmy na wizytę do lekarza kilka miesięcy, przy ciągle pogarszającym się stanie zdrowia... Nie raz mieliśmy problemy z dostaniem się do gabinetu... Korzystając zaś z wizyt prywatnych nigdy nie wiemy ile będziemy musieli zapłacić, po ilu wizytach zakończy się leczenie. Mamy dość lekceważącej postawy w stosunku do pacjenta

Nastąpiła REWOLUCJA w branży medycznej!

Teraz jest możliwa trzecia opcja!
Abonament Medyczny SIGNUM.
Bez kolejek, bez czekania, bez zbędnych formalności! Po prostu dzwonimy na infolinię medyczną, umawiamy się na wizytę a już drugiego dnia zaczynamy się leczyć!
Korzystamy z dowolnego miejsca w Polsce! (SIGNUM obsługuje ponad 900 placówek w całej Polsce)
Zaś miesięczna cena abonamentu jest mniejsza niż jedna prywatna wizyta u lekarza!

Koniec z odsyłaniem od drzwi do drzwi! Ty też nie masz czasu czekać!

Już dziś skorzystaj z naszej oferty! Dowiedz się czym jest prywatna abonamentowa opieka medyczna SIGNUM!

http://opieka-medyczna-signum.pl

a ja powiem ze ruch i rechabilitacja najlepszy...
moja mama ma zwyrodnienia kregoslupa od ciezkiej pracy na roli oraz pracy siedzacej ( pracowala w biurze, a po pracy na pole...) i teraz jezdzi min raz w roku do sanatorium, a ciagu roku na masaze... jak zaniedba masazy bol wraca

ja mam siedzaca prace i nie znosze sportu... a mam lordoze odcinka ledzwiowego... slutek - jak popracowalam w ogorodku kilka godzin to nie moge sie schylic od wczoraj tak boli... bo miesnie kregoslupa nie wycwiczone... ech... slowem nie ma co musze wrocic do sportu, regularnej gimnastyki... profilaktyka najcenniejsza

Reklama

Gość polecam wyjazd do sanatorium i pełna relaksacja zmęczonych mięśni. Osobiiście polecam Klinikę Nowy Dwór niedaleko łodzi, jeżeli ktoś jest z tych okolic.
Nazwa kliniki obiła mi się o uszy. Jak tam wygląda kwestia czekania na zabiegi? czy długo trzeba czekać? czy miło się tam spędza czas? Zastanawiam się nad wyjazdem do sanatorium, Nowy Dwór jest teraz na mojej shortliście.

Troszkę odchodząc od tematu senatoriów, wracam do pytania - moim zdaniem poza oczywiście tym wszystkim o czym tutaj pisano , zacząć brać witaminę D - ona ma duży wpływ na stan naszych kości i wiem z wlasnego doświadczenia, że warto uzupełniać jej niedobry. Rzecz jasna nie zlikwiduje to bólu ale z czasem na pewno przyniesie pozytywne skutki

Reklama

Gość
Gość polecam wyjazd do sanatorium i pełna relaksacja zmęczonych mięśni. Osobiiście polecam Klinikę Nowy Dwór niedaleko łodzi, jeżeli ktoś jest z tych okolic.
Nazwa kliniki obiła mi się o uszy. Jak tam wygląda kwestia czekania na zabiegi? czy długo trzeba czekać? czy miło się tam spędza czas? Zastanawiam się nad wyjazdem do sanatorium, Nowy Dwór jest teraz na mojej shortliście.
Ośrodek zlokalizowany jest w niezwykle malowniczej scenerii, więc wszelkiego rodzaju spacery z pewnością czas umilają. Obsługa jest bardzo miła i usłużna, co równie pozytywnie wpływa na satysfakcję z pobytu. Zabiegi w głównej mierze dostajesz od ręki, nie przypominam sobie, żeby ktoś musiał długo czekać.

W skrócie- sanatorium Nowy Dwór jest jednym z fajniejszych sanatoriów jakie znam.

Reklama

Napisał(a): gość -

Wczesniej już ktos wspominał o macie Turboplast i ja dołączam się do tej osoby. Gorąco mate polecam, bo mi pomogła. Krzyż bolał mni przez kilka miesięcy, nie mogłam wysiedziec przy biurku w pracy. Teraz już ejst wszystko ok i to właśnie dzięki tej macie. Polecam

Poduszki pomagają na odcinek szyjny i to nie zawsze(mi nie pomogło), wizyta u fizjoterapeuty jest dobrym pomysłem, jeśli fizjoterapeuta jest dobry i ma doświadczenie, ważne są też nasze nawyki i życiu codziennym(jak coś podnosimy, siedzimy itp)
Nie na wszystko ale fajnie działają z zależności od tego co nam jest zabiegi fizykalne (laser,ultradźwięki,pole magnetyczne itp.)
Ja akurat jestem z okolic Katowic i korzystałam z usług Pani Aleksandry i polecam ;) jak coś to tu namiar :http://www.re(...)/oferta

Na portalu sentozdrowie.pl jest dział zajmujący się problemami z kręgosłupem, warto je przeczytać. Ból kręgosłupa często jest spowodowany złym materacem, warto więc zastanowić się czy nie trzeba zmienić łóżka.

Mojej babci kupiłam miniMedica, takie urządzenie medyczne. Strasznie narzekała na kręgosłup, a lekarze jej niestety nie pomogli. Sosuje teraz regularnie i jakoś tak mniej narzeka.
Nawet jest milsza, może jej też na samopoczucie to wpłynęło. W sumie to i dobrze, bo starszy człowiek poterafi narzekać, już czasami było to nie do zniesienia.

Napisał(a): Amnezja56 -

Kręgosłup jest najważniejszą częścią w naszym ciele. Synek mojej koleżanki był w zeszłym roku nad jeziorem i jak to zabawy, skoczył do wody. Okazało się, że doznał urazu kręgosłupa i od tamtej pory wymaga stałej opieki. Udało mi się znaleźć pomoc dla niego w specjalnej fundacji http://fundac(...)lon.pl/ .

Jak leki nie dają rady to może spróbować kremu? Sama spróbowałam kremu znieczulającego i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Wystarczyło, że posmarowałam plecy i po kilkunastu minutach ból znikł, oczywiście nie na stałe, ale jakiś czas był spokój ;) Polecam spróbować. Swój kupiłam na http://www.na(...)rost.pl i też polecam, bo jest najtaniej ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rehabilitacja bolący kręgosłup
  • bolacy kregoslup
  • provita oszukała
  • bolący kręgosłup
  • sposoby na bolacy kregoslup
  • forum na temat bolacego kregoslupa
  • sposob na bolacy kregoslup
Do góry strony: Co poradzić na bolący kręgosłup?