24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Co powinien zrobić rząd by uniknąć katastrofy finansów? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co powinien zrobić rząd by uniknąć katastrofy finansów?

Napisał(a): Gość -

Czytam teraz wywiad z ekonomistą Stanisławem Gomułką. Podaje on wiele trafnych argumentów, które mają poprawić stan naszych finansów. Twierdzi, że katastrofy gospodarczej da się jeszcze uniknąć. Ale czy aby na pewno?

Co powinien zrobić Tusk i jego rząd, by zapobiec ruinie polskiej gospodarki?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co powinien zrobić rząd by uniknąć katastrofy finansów?

Napisał(a): Gość -

Przedewszystkim zablokować strumień pieniędzy dla szeroko rozumianego kościoła : katecheci,kapelani różnego autoramentu w różnych instytucjach , opodatkowanie na równych zasadach kleru,obowiązek opłacania składek na ubezpieczenia społeczne dla wszystkich grup zawodowych i kleru, zmniejszenie "sztabu darmozjadów" urzędników o połowę, opodatkowanie zysków banków prowadzących działania lichwiarskie, pochamowanie pazerności OFE - ale to wiązałoby się z wykopaniem z rządu niejakiego Boniego

Reklama

Reklama

Re: Co powinien zrobić rząd by uniknąć katastrofy finansów?

Napisał(a): Gość -

Najpoważniej,ten rząd nie potrafi poradzic sobie z obecną sytuacją finansową.Kadra jaką dysponuje nie jest nastawiona na uzdrawianie gospodarki i finansów.To tak jakbysmy chcieli przestawic kosiarke na maszyne do sadzenia czy siania.Bład był popełniony na starcie,jeżeli można mówic o błedach.Trudno uwierzyc,że Tusk jest tak głupi.Odnosze wrażenie,że taki był zamiar.Tylko jak długo można zasłaniac sie błedami popszedników,w to już raczej nikt nie wierzy.Sytuacje parlamentarną ma obecna ekipa najlepsza,wszystko co chcą może przejsc w głosowaniach.Tylko widocznie nie taki mają cel.Najlepiej dla Polski,to aby rzad podałsie do dymisji,jeżeli choc troche mu zależy na narodzie.Ale do tego trzeba odwagi,a Tuskowi tej najbardziej brakuje.Im dłużej,tym trudniej,aż może się okazac niemożliwe.

Re: Co powinien zrobić rząd by uniknąć katastrofy finansów?

Napisał(a): Gość -

Widać że pisząc te swoje wypociny miałeś ciężką noc,więc radzę wyśpij się a póżniej coś zjedz,no i wtedy możesz troszeczkę pomyśleć ale tylko troszeczkę,żeby cię główka nie zabolała,i wtedy będzie problem zzz! głową.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co powinien zrobić rząd by uniknąć katastrofy finansów?