98
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi86
  • Ocen na +-19
98 ppt ?

Co robić między związkami? (87)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co robić między związkami?

Napisał(a): marzenie1980 -

WednesdayTEN Tylko robić to co dla nas miłe, bo przecież wszystko co miłe jest mile widziane, prawda? :) Oczywiście nie musisz potwierdzać czy zgadzać się dla zasady - ale sądzi moja skromna osoba, że to zdanie jest również podzielane i przez Waćpannę :)

Nawiązanie/porównanie kobiet do pszczół było nie do końca klarowne ale celowe to było :P Wszak pszczoła nie wie jak smakuje kwiat, dopóki go nie spróbuje. Tylko kto jest pszczołą a kto kwiatem jest? :P
No od razu lepiej:) Podążamy w kierunku pełnej zgody co do tego, że czas usiąść, bo nogi bolą :) A tu jeszcze krzaczek nęci zapachem ... pewnie pszczół tam bez liku :D
Co do pytania - czy porównanie jest analogiczne z myśliwym i zwierzyną? :P:P
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

marzenie1980
WednesdayTEN Tylko robić to co dla nas miłe, bo przecież wszystko co miłe jest mile widziane, prawda? :) Oczywiście nie musisz potwierdzać czy zgadzać się dla zasady - ale sądzi moja skromna osoba, że to zdanie jest również podzielane i przez Waćpannę :)

Nawiązanie/porównanie kobiet do pszczół było nie do końca klarowne ale celowe to było :P Wszak pszczoła nie wie jak smakuje kwiat, dopóki go nie spróbuje. Tylko kto jest pszczołą a kto kwiatem jest? :P
No od razu lepiej:) Podążamy w kierunku pełnej zgody co do tego, że czas usiąść, bo nogi bolą :) A tu jeszcze krzaczek nęci zapachem ... pewnie pszczół tam bez liku :D
Co do pytania - czy porównanie jest analogiczne z myśliwym i zwierzyną? :P:P
Przysiąść czasem trzeba, to prawda... A z miłym towarzystwem przysiąść bardziej się chce niż samemu ;) I posiedzieć dłużej niż samemu...

Myśliwy i zwierzyna? Brzmi dość... strasznie ;) Nie lepiej, hmmmm, Akteon i Diana? Nie, też nie... Chłopak źle skończył.

Zatem będąc spolegliwy, pozostawiam do wyboru: możesz być pszczołą, możesz być kwiatkiem ;)

WednesdayTEN
Przysiąść czasem trzeba, to prawda... A z miłym towarzystwem przysiąść bardziej się chce niż samemu ;) I posiedzieć dłużej niż samemu...

Myśliwy i zwierzyna? Brzmi dość... strasznie ;) Nie lepiej, hmmmm, Akteon i Diana? Nie, też nie... Chłopak źle skończył.

Zatem będąc spolegliwy, pozostawiam do wyboru: możesz być pszczołą, możesz być kwiatkiem ;)
Posiedzieć dłużej jak najbardziej...tyle, że te brzęczące wokoło pszczoły...czy one aby nam przykrości nie sprawią?? Chociaż Ty na obytego z rojem wyglądasz i chyba lęku w Tobie nie budzi :P

Mogę wybierać?? Hmmm ... ambiwalentne uczucia budzą te owady ... będę kwiatkiem :P Bardziej urokliwy ;D

Reklama

WednesdayTEN
marzenie1980 (...) będę kwiatkiem :P Bardziej urokliwy ;D
Jaki zatem wybierasz? Niezapominajek, tulipanek, stokrotek? Czy może jeszcze jakiś inny? A może... bukiecik? ;)
A mogę lilak pospolity ? ;D

Reklama

marzenie1980
WednesdayTEN
marzenie1980 (...) będę kwiatkiem :P Bardziej urokliwy ;D
Jaki zatem wybierasz? Niezapominajek, tulipanek, stokrotek? Czy może jeszcze jakiś inny? A może... bukiecik? ;)
A mogę lilak pospolity ? ;D
Znaczy się ten taki zwykły bez co rośnie pod moim oknem? ;) Nie ma sprawy, dwa kolory mam do wyboru: biały i fioletowy.

Reklama

marzenie1980
WednesdayTEN Znaczy się ten taki zwykły bez co rośnie pod moim oknem? ;) Nie ma sprawy, dwa kolory mam do wyboru: biały i fioletowy.
Znaczy się tak:)
Fioletowy rzecz jasna:)
Fioletowy, gdyż? Pasuje do np. kreacji? ;)

WednesdayTEN
Fioletowy, gdyż? Pasuje do np. kreacji? ;)
Właściwie to nie ... biały się po prostu brzydko "starzeje" :P
Ale z kreacją nie ma problemu, jak u większości kobiet - każdy powód do jej zmiany jest dobry;D

marzenie1980 (...) Ale z kreacją nie ma problemu, jak u większości kobiet - każdy powód do jej zmiany jest dobry;D
O tak, zapewne powodów znajdzie się więcej niż pór roku ;) Można to robić również, hmmmmm, pomiędzy ;)

marzenie1980
WednesdayTEN O tak, zapewne powodów znajdzie się więcej niż pór roku ;) Można to robić również, hmmmmm, pomiędzy ;)
Widzisz, jak Ty znasz kobiety;D
Jasne, pomiędzy również...w zależności od fantazji :P
Oj daleki jestem od tego by tak twierdzić że znam, oj daleki... Jakbym znał, to bym napisał książkę i stałbym się obrzydliwie bogaty :P

Fantazja to grunt! :) Ale też powinna być to fantazja naturalna, wręcz wrodzona bym tak rzekł, gdyż... nie da się jej wyuczyć a bycie na siłę zabawnym/pomysłowym/lotnym może przynieść efekt niestety odwrotny...

Ale powiem Ci jedno (tylko nie mów głośno nikomu, dobrze?): dziś widziałem muchę jak chodziła po parapecie ;) Mam nadzieję, mam nadzieję...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co robić między związkami?