7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-1
7 ppt ?

Co sądzicie o naturalnych kosmetykach? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Napisał(a): Gość -

Ja też słyszałam o tym, że w pełni naturalne kosmetyki są o wiele lepsze dla naszego ciała i o wiele lepiej działają. Nie oszukujmy się w większości produktów, które używamy na co dzień jest sama CHEMIA! Więc w pełni naturalne kosmetyki to coś nowego i zarazem bardzo potrzebnego dla każdej z nas. Tak swoją drogą przeczytałam ostatnio ciekawy artykuł na temat szkodliwości niektórych kosmetyków warto zajrzeć:http://sekret(...)ej.html

Napisał(a): gość -

Dzięki poczcie pantoflowej znalazłam naturalne kosmetyki.
Z mojej łazienki zniknęły szampony, odżywki i żele dla mnie, dla męża dla córki. Na półce stoją 4 (słownie cztery) butelki czyli szampon,odżywka, żel do mycia i balsam- korzystamy wszyscy i każdemu dobrze służy. Dla siebie dokupiłam jeszcze tonik harabelle. Nie muszę pamiętać co do czego i dla kogo, moja skóra kwitnie a świadomość, że nie "połyka" tych wszystkich świństw jest bezcenna. Teraz pora na dietę ale z tym będzie gorzej...uff.

Napisał(a): Gość -

Ja używam tylko naturalnych produktów. Drogeryjne są pełne chemicznych składników. Ostatnio kosmetyczka poleciła mi produkty marki Organic Series - muszę przyznać, że są świetne. Są to kosmetyki stuprocentowo naturalne, a w ofercie mają kosmetyki do twarzy (kremy, maski, peelingi) i do ciała (żele, szampony). Polecam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?