325
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi126
  • Ocen na +0
325 ppt ?

co sądzicie o nowej ofercie nc+ ? (127)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co sądzicie o nowej ofercie nc+ ?

Napisał(a): Gość -

Miała być nowa jakość, propozycja atrakcyjniejsza od tej, którą proponuje cyfrowy Polsat. Potem były wysokie ceny i jeden wielki chłam - traktowanie klientów jak zło konieczne. Narzucono wysokie ceny, a skargi starano się tuszować.
Teraz prezes proponuje nowe pakiety, kto z nich skorzysta? Czy po tych całych rewelacjach, które zafundowano klientom, nie czujecie się oszukani? Czy zawarlibyście obecnie umowę z nc+ ?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: co sądzicie o nowej ofercie nc+ ?

Napisał(a): gość -

Osobiście mam wiele uwag do pomysłów szefostwa (bo to na ich pomysłach zapewne odbywają się rozmowy ze sprzedawcami-chyba że ktoś mi powie że smai to wymyślają). Podczas przedłużania umowy usłyszałem, że o My będziemy decydować jaki pakiet i za Ile Pan dostanie, a w przypadku wypowiedzenia umowy nie może Pan zawrzeć z nikim umowę przez okres 2 miesięcy. Dla mnie takie teksty to za dużo.
Wypowiedziałem i nie mam zamiaru wracać nawet za 15 zł, a umowę na inną platformę zawarła moja żona.
Szczerze zawiodłem się strasznie, jeszcze nigdy jako usługobiorca nie byłem straszony.

Reklama

Oni mają polaków za idiotów!!! Miała być nowa oferta a praktycznie nic się nie zmieniło. Dalej jeśli ktoś chce oglądać pełną ofertę sportową to musi płacić 119zł. Straszne tumany muszą pracować w nc+ skoro nie potrafią zrozumieć że 70% niezadowolonych klientów to ludzie którym nie podoba się to że chcąc obejrzeć raz czy dwa razy w tygodniu muszą płacić 119zł

Kolejne nieporozumienie, tak to zagmatwali aby wyjść na swoje.T oszustwo , a myślałem ze jednak coś zrozumieli. mam nadzieję ,ze UKOI jednak możne im coś zrobić, najlepiej aby przyznali się , ze zgoda na połączenie tych platform to BŁĄD.

Fajnie zrobili -JEDEN NUMER OBSŁUGI KLIENTA . Czas oczekiwania na rozmowę NIEOGRANICZONY. Konsultanci NAMOLNI. Pamiętaj jeżeli chcesz rozwiązać umowę MASZ CZAS DO 18.04 2013 jeśli tego nie zrobisz BĘDZIESZ DOJNĄ KROWĄ przez następny okres >NIESKOŃCZONOŚCI.Pozdrawiam tych co zostają z nc+ , ZREZYGNOWAŁEM i jestem z tego bardzo zadowolony że się z tego wyplątałem.

Płac(z)ę do końca wrzesnia abonament (Cyfry+ ) 146 zł. W zamian za przystapienie do nc+ i przedłużenie abonamentu o 18 m-cy zaproponowano mi abonament w wysokości 149 zł (bo taniej juz nie mozna). Rzeczywiscie Cyfra+ "dba" o swoich starych klientów!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum nc+
  • nowa oferta nc+ forum
  • forum o nc+
  • opinie nc+
  • co sądzicie o nc+
  • opinie o nc+
  • nc+ forum
  • opinię nc+
  • nc+ opinie
Do góry strony: co sądzicie o nowej ofercie nc+ ?