11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-11
11 ppt ?

Co sądzicie o operacjach plastycznych? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co sądzicie o operacjach plastycznych?

Napisał(a): Gość -

Jestem ciekawa jakie macie zdanie na temat operacji plastycznych.Jesteście raczej przeciwniczkami,czy wręcz przeciwnie.Poprawiłybyście swój wygląd?Zastanawiam się nad tym bo moja koleżanka chce sobie zoperować nos i chociaż nie mam nic przeciwko dziewczynom,które sobie coś poprawiają to sama nie zdecydowałabym się na to.A jak jest wasze zdanie??:)
INTERIA.PL

Re: Co sądzicie o operacjach plastycznych?

Wszystko jest dla ludzi ale chodzi o umiar, jeśli ktoś ma naprawdę problem to potrafię to zrozumieć, ale jeśli ktoś robi sobie operację żeby upodobnić się np. do justina biebera - to tylko oddział zamknięty w psychiatryku dla takich albo wysłanie do Afryki żeby komuś coś w głowie się przewartościowało.
Załączniki:

Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym u osób, które ich naprawdę potrzebują bo np. mają wadę wyglądu, która paraliżuje ich życie i negatywnie wpływa na psychikę. W pozostałych przypadkach uważam to za zbyteczną fanaberię i osobiście bałabym się, że efekt operacji będzie gorszy niż to co natura stworzyła.

Napisał(a): gość -

Jestem jak najbardziej na tak ale z umiarem, rozumiem powiększanie piersi jak ma się za małe, poprawę uszu, nosa w przypadku jakiejś jego niedoskonałości...wszystko jest dla ludzi.
Sama osobiście operowałam w zeszlym roku odstające uszy u rd Żukowskiej w Łodzi i jestem zadowolona i dumna z siebie, że się w końcu przemogłam

Napisał(a): gość -

Ja nie mam nic przeciwko :) Nawet bym powiedziała że jestem na tak. Niedawno koleżanka robiła sobie korektę nosa i widzę po niej że dużo jej dała pod wzgledem pewnosci siebie taka operacja :) A efekt tez bardzo ładny. Wiem że zabieg wykonywała dr.Grzesiak z kliniki www.drgrzesiak.pl z Warszawy

Zależy jaka jest sytuacja, czasem taka operacja jest potrzebna, bo ktoś jest po wypadku, więc może pomóc mu wrócić do normalnego życia i w takiej sytuacji jestem na tak;) jak jest to zwykłe widzimisię to jestem na nie;)

Napisał(a): benedyktcumb39 -

Ja nie znoszę kobiet, które coś u siebie poprawiają... zazwyczaj są to piersi, ale też i twarz, a to nos, a to usta i potem chodzą po świecie takie cyborgi napakowane silikonem, że aż żal patrzeć... Nie rozumieją, że nam w kobietach właśnie podoba się ich naturalność i indywidualność, a nie sklonowane kości policzkowe i skośne oczy... Całe szczęście, że moja żona nie ma takich zachciewajek...:-)

Napisał(a): ~Izzy -

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi i czasem poprawianie urody nie jest fanaberią. Sama miałam okropny, garbaty nos i gdyby nie operacja, pewnie byłby to mój największy kompleks do końca życia. Ale wybrałam naprawdę dobrego chirurga - dr Annę Olender (klinika w Żarkach Letnisko) która dzięki efektowi operacji, jaką wykonała, pomogła mi wyleczyć się z kompleksu.

Napisał(a): ~Heronika0 -

A ja uważam że to nic złego, jeśli ktoś ma kompleksy a może sobie pozwolić na taki zabieg to dlaczego by nie? Na przykład moja siostra zawsze miała bardzo odstające uszy i często z tego powodu slyszała różne niemiłe rzeczy więc zrobiła zabieg i widać po niej że czuje się lepiej. W łodzi w klinice Dermed u doktor Żukowskiej robiła operacje i bardzo ładnie wygląda teraz

Napisał(a): ~Natagratka -

Poprawkę nosa robiłam u doktora Knakiewicza we Wrocławiu i nie było żadnych powikłań. Po samym zabiegu jak zeszło znieczulenie to bolało, a tak to wystarczyło przetrwać ten najtrudniejszy okres. Dla rezultatu końcowego mogę powiedzieć że było warto.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co sądzicie o operacjach plastycznych?