Odpowiadasz na:
Co sądzisz o prezydenturze Komorowskiego?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jako, że w czwartek czeka nas zmiana warty, to pytanie: Jak oceniacie prezydenturę Komorowskiego? Jakie macie zastrzeżenia i uwagi do jego kadencji?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co sądzisz o prezydenturze Komorowskiego?

Napisał(a): juncker -

ranpuma Bardzo pozytywnie oceniam prezydenturę Pana Bronisława Komorowskiego , był zrównoważony, znający realia naszego Narodu,był i jest bardzo skromnym człowiekiem ,lubianym przez społeczeństwo.Nie był nikomu podporządkowany - jedynie własnemu sumieniu.Nic nie robił do poklasku a przede wszystkim dla dobra ludzi.Takich ludzi potrzebuje nasza Ojczyzna Polska.
zgaduje piszesz z Tworek napoleonie

Re: Co sądzisz o prezydenturze Komorowskiego?

Napisał(a): ranpuma -

Bardzo pozytywnie oceniam prezydenturę Pana Bronisława Komorowskiego , był zrównoważony, znający realia naszego Narodu,był i jest bardzo skromnym człowiekiem ,lubianym przez społeczeństwo.Nie był nikomu podporządkowany - jedynie własnemu sumieniu.Nic nie robił do poklasku a przede wszystkim dla dobra ludzi.Takich ludzi potrzebuje nasza Ojczyzna Polska.