10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +22
10 ppt ?

Co się dzieje z Piebiakiem? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co się dzieje z Piebiakiem?

Napisał(a): Blandare51 -

Wszystkie skandale, afery z udziałem pisiorów są natychmiast przykrywane jak nie jakąś skandaliczną, celową wypowiedzią knypka lub jego pacynki.... Szumowskiego votum przykryto votum rządu, a wystąpienie pani Nowackiej przykrył knypek chamstwem.....

Napisał(a): ~ada333 -

Blandare51 Wszystkie skandale, afery z udziałem pisiorów są natychmiast przykrywane jak nie jakąś skandaliczną, celową wypowiedzią knypka lub jego pacynki.... Szumowskiego votum przykryto votum rządu, a wystąpienie pani Nowackiej przykrył knypek chamstwem.....
Większego idioty od Ciebie autorze nie spotkałam!

Reklama

Napisał(a): ~rafa777 -

~ada333
Blandare51 Wszystkie skandale, afery z udziałem pisiorów są natychmiast przykrywane jak nie jakąś skandaliczną, celową wypowiedzią knypka lub jego pacynki.... Szumowskiego votum przykryto votum rządu, a wystąpienie pani Nowackiej przykrył knypek chamstwem.....
jego oszukują cały czas!

ABRAHAM LINCOLN: Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle(!)

Napisał(a): ~best -

~ada333
spotkałaś go?

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co się dzieje z Piebiakiem?