5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Co się dzieje z Teleexpresem?.... (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co się dzieje z Teleexpresem?....

Napisał(a): gość -

Czy Bóg opuścił Marka Sierockiego?... Trzeci raz budzi mój ogromny niesmak, wręcz zażenowanie tym, co przedstawia podczas programu. Dlaczego?...

1) WIGILIJNY JOHN LENNON.

W Wigilię BN puszczano w Teleexpresie fragment teledysku z Johnem Lenonem. Teledysk szybko ucięto. Gdyby tego nie zrobiono, JOhn Lennon śpiewałby Haare Kriszna, Kriszna, Kriszna, Haare Haare, bo taki jest tekst tej piosenki. Idealna na święta?... Pytanie retoryczne. Jakby tego było mało...

2) ŚWIATŁO z POCHWY

Następnego dnia puszczono w tym samym programie fragment teledysku, w którym występują na moje oko nastolatki, w każdym razie bardzo młode dziewczyny. Tańczą w zaakceptowanej bieliźnie, w jakichś mrocznych stylizacjach sado-maso. W pewnym momencie jedna z dziewcząt rozchyla nogi i z tak powstałego otworu rozchodzi się wiązka światła. Piosenka z tekstem o królowych. Ukłon w stronę strajku kobiet? Bo z pewnością nie tradycyjnych wartości. Jak to się ma do wartości, głoszonych w telewizji?...

3) MORDOWANIE KOBIETY w OBRZĘDZIE SATANISTYCZNYM

Dzisiaj Iron Maiden, utwór zatytułowany Przynieś mi twoja córkę do rzeźni. Pokazywano w TVP obrzęd składania ofiary z pięknej dziewczyny. Tym razem na ofiarę idzie ona sama, nie tylko jej wdzięk, młodość i naturalna wstydliwość.

Takie rzeczy w TVP prokoscielnej, mówiącej o wartościach, rodzinie itp.

Co dalej? Może zaprosicie Darskiego, żeby wam Biblię podarł? Czy to wszystko zamierzona złośliwość prowadzącego, który może sobie na nią pozwolić, czy też bezmyślność, która cechują się czasem flegmatycy?

Gdzie jest spójność przekazu? Rodzina jest najważniejsza, ale pokazujemy im składanie córek w ofierze? Córeczek, które mają rozkładać ładnie nóżki? Co to w ogóle jest????
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co się dzieje z Teleexpresem?....

Napisał(a): taie -

~gość
taie Nie wiem !
Tuby propagandy KC PZPPS nie oglądam .
Jasne, ty oglądasz tiefałen i WSI24.
Widzisz trollu - nie wiem co to WSI ( wojskowe służby informacyjne ? - to oni ci pewnie płacą a przepraszam - płaciły - Antoni mitoman przecię polski wywiad rozwalił - za czyje pieniądze . )
A "tiefałen" to wygląda na język rosyjski to pewnie z funduszy Służby Wywiadu Zagranicznego FR (SWZ FR).

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co się dzieje z Teleexpresem?....