4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +10
4 ppt ?

Co się stało z.........DZIEWCZYNAMI ! (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co się stało z.........DZIEWCZYNAMI !

Napisał(a): ~Adam -

Jeśli jest jak jest, a jest niepoważnie i paskudnie, to jest to zasługa wszechobecnych mediów trzymanych w jednej rączce nawet idącej na przejściu dla pieszych dziewoi. Ona w to wierzy, ona ma już wkodowane histerycznie w główkę, że ma być sobą w pełni najlepszą, doskonałą, nietykalną. Macierzyństwo nie wchodzi w rachubę z wielu względów fizycznych i psychicznych. Jedną z przyczyn tego stanu schizofrenii absolutnej jest brak chłopaka, chętnego podporządkować się heterze bez zjawiskowej, w każdym Jej frymaszeniu medialnej sieczki.

Dziewczyna obecnie musi być sobą piękna, wykształcona na jakichkolwiek studiach, mieć niezależność finansową w tym mieszkanie, furę, koleżanki, swój bar, zalewanie pały do nieprzytomności, ordynarne odzywki, ćpanko, przeklinanie jak furman z za bata, stosunki przypadkowe o których zapomina po godzinie, towarzystwo o podobnej strukturze feminizmu obłędu lewactwa światowego.

A z czego to wynika, DZIEWCZYNY SIĘ BOJĄ, utraty swej tożsamości czarownicy XXI wieku, a Ery Nowożytnej Chrześcijańskiej, opartej na fundamentach PRAWA RZYMU, Piękna filozofii GRECJI Starożytnej.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.

Link: Rafał Ziemkiewicz "Co się stało z dziewczynami".https://youtu(...)d15dUAo
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co się stało z.........DZIEWCZYNAMI !