652
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +54
652 ppt ?

Co stosować na kleszcze i komary? (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co stosować na kleszcze i komary?

Napisał(a): ~Na kleszcze -

Zapach oleju kokosowego odstrasza skutecznie kleszcze. Po prostu nasmarowac siebie, dziecko i ewentualnie pieska i piknik na polanie lub grzybobranie juz beda bezpieczne.
Sprawdzona metoda.
Rzekomo bioracy witamine B wydzielaja rowniez zapach nielubiany przez kleszcze. Tego nie sprawdzilam.

Napisał(a): ~Borelioza -

Borelioze mozna skutecznie leczyc wyciagami ze szczeci pospolitej (wyszukaj w internecie).
Jest to metoda rozpowszechniona przez niemieckiego etnologa. Dr. Wolf Dieter Storl sam zachorowal na borelioze i szukal ratunku w naturze i znalazl. Opisal to rowniez w swoich ksiazkach.
Moj brat zasial szczeć na nieuzytkach i robi wyciag sam. Pomaga on rowniez na inne choroby, glownie bakteryjne. Bardzo dobrze na przeziebienia.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Obserwator Boreliozę można łatwo wyleczyć dużymi dawkami wit C, ale o tym głośno się nie mówi bo grzech przeciw farmacji
Stosuję duże dawki wit.C ,piję Szczeć i zażywam Borelię ale poprawy nie widać w samopoczuciu.
Jak dalej się zabezpieczać by znów jakiś kleszćz mnie nie ugryzł.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gosd -

Ja bardzo dużo czasu spędzam w lesie, często w najbardziej "kleszczowych" miejscach. kiedys stosowałem preparaty chemiczne, jednak staram sie teraz używać tylko naturalnych.
OD 3 lat stosuje olejek eteryczny herbaciany zmieszany z wodą, rozpylam atomizerem na ciało i ubrania. Od kiedy stosuje nie miałem żadnego kleszcza. Oczywiście kleszcze kuszone ciepłem ciała wchodzą na ubrania ale zdaje sie że zaraz tracą zainteresowanie. Wydaje mi sie że na komary jednak ten olejek nie działa. W każdym razie polecam.

Napisał(a): ~sssaq -

~ptok
~Obserwator Boreliozę można łatwo wyleczyć dużymi dawkami wit C, ale o tym głośno się nie mówi bo grzech przeciw farmacji
Ale tylko tą lewoskrętną od tego szarlatana. Takiej witaminy jeszcze koncerny farmaceutyczne nie odkryły tylko ten geniusz potrafi. Po za tym pomaga na porost włosów, potencję i katar, a leczy koklusz i jąkanie.
Bbbiirere regreglarnie wiitttaminne CCCCi nnnnie jąjąkakam się jjjak pipiszę !

Napisał(a): ~Maryjan -

Ja mam wypróbowany sposób na kleszcze. Najpierw otwieram drzwi balkonowe na oścież. Potem siedam wygodnie w fotelu, ale tak aby ogarniać cały pokój. Potem pilotem odpalam OLED'a i nastawiam telewizję TRWAM, a głośność na maksa! I widzę jak wieją kleszcze przez balkon mało się nie pozabijając jeden przez drugiego. Im więcej Rydzyk politykuje na wizji tym lepszy efekt!

Napisał(a): ~savqwek -

Witamina C ester najlepiej dożylnie pomaga wydziela się w organizmie białko interferon, który modyfikuje leukocyty T. Geniusz to ty jesteś ale wiedzy to za grosz. Wszystko jest u Zięby itd. pozycje ukryte terapie. strony Alternatywne metody leczenia raka.... to samo robi szczepionka nie uszkodzony wirus.
~ptok
Ale tylko tą lewoskrętną od tego szarlatana. Takiej witaminy jeszcze koncerny farmaceutyczne nie odkryły tylko ten geniusz potrafi. Po za tym pomaga na porost włosów, potencję i katar, a leczy koklusz i jąkanie.

Napisał(a): ~Jaś ze wsi -

lucyna5252 Można uchronić się przed niechcianą ciążą ale przed ugryzieniem kleszcza i komarów to nie. Trzeba sprawdzać swoje ciało lub na zmianę z ukochaną osobą i usuwać umiejętnie albo odwiedzić lekarza
Pani Lucyno a jak dwóch facetów idzie do lasu. Też muszą się "uchroniać"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co stosować na kleszcze i komary?