645
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +53
645 ppt ?

Co stosować na kleszcze i komary? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co stosować na kleszcze i komary?

Napisał(a): ~gość -

~Maryjan Ja mam wypróbowany sposób na kleszcze. Najpierw otwieram drzwi balkonowe na oścież. Potem siedam wygodnie w fotelu, ale tak aby ogarniać cały pokój. Potem pilotem odpalam OLED'a i nastawiam telewizję TRWAM, a głośność na maksa! I widzę jak wieją kleszcze przez balkon mało się nie pozabijając jeden przez drugiego. Im więcej Rydzyk politykuje na wizji tym lepszy efekt!
Autorze jesteś IDIOTĄ!
Nie masz pojęcia o ramówce TV TRWAM!
Powtarzam, jesteś autorze IDIOTĄ!

Reklama

Napisał(a): ~kalarepa -

bmwd
~ptok
~Obserwator Boreliozę można łatwo wyleczyć dużymi dawkami wit C, ale o tym głośno się nie mówi bo grzech przeciw farmacji
Ale tylko tą lewoskrętną od tego szarlatana. Takiej witaminy jeszcze koncerny farmaceutyczne nie odkryły tylko ten geniusz potrafi. Po za tym pomaga na porost włosów, potencję i katar, a leczy koklusz i jąkanie.
Nie ma innej witaminy C ; zawsze jest prawoskrętna ;

Dobrze do herbaty rzucać liście kapusty, ma bowiem więcej witaminy C od cytryny.

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

~Fagot
~Obserwator Boreliozę można łatwo wyleczyć dużymi dawkami wit C, ale o tym głośno się nie mówi bo grzech przeciw farmacji
Dobrze jeszcze wcierać w dupkę ocet, kleszcze tego nie lubią.
jestem ciekawa ile ostu w te przyrodzenie wlałaś

Reklama

Napisał(a): ~gwareck -

~gaja1 Czystek piję już 5 lat , raz dziennie. Przerwy robię w okresie zimowym . A zaczęłam tylko dlatego jak przeczytałam o tych kleszczach i komarach . Jak na razie mnie pomaga. Pamiętam że zaczęłam pić na początku sierpnia. Po dwóch tygodniach już mnie tak komary nie "goniły ", jak przedtem. Spróbuj, to ci nie zaszkodzi, a pomóc może. :)) Powodzenia.
Czystek, czy czysta? Może jedno i drugie? :-)

Napisał(a): ~JaśWędrownik -

Albert Kiedyś na jesień paliło się opadłe liście, a na wiosnę wypalało trawy i żadnych kleszczy nie było. Ale teraz ekoterroryzm i zabronili, bo to źle wpływa na środowisko. No szkoda, że australijski busz zapala się od uderzenia pioruna, a później odrasta jeszcze bujniejszy i bardziej soczysty. I tam jakoś nikomu to nie przeszkadza.
A to jakaś nowość, kleszczy nie było? Odkąd pamiętam, zawsze były. A żyję już długo. A wypalanie traw jest kompletnym idiotyzmem. Bo kleszcze i tak przeżyją a w wypalanych trawach zginie wiele bardzo pożytecznych owadów i większych stworzeń: ptaków i ssaków. szczęśliwie zdarzy się też sam podpalacz. To tak jakbyś chciał zlikwidować przestępczość w mieście przy pomocy bomby atomowej. Fakt przestępczość spadnie do zera.

Napisał(a): gość -

Kleszcze.
Woda oczyszczona 1 szklanka. Do tego olejki, po 4 krople z każdego: olejek lawendowy, olejek cytronelowy, olejek rozmarynowy, olejek geraniowy, olejek cedrowy z Ameryki Północnej, olejek liliowy, tokopheyrl acectae (witamina E). Co 3 dzień skropić futro psa omijając okolice oczu, pyska i genitaliów.

Napisał(a): ~tomkrfn -

A widziales juz kogoswyleczonego preparatami zieby, czy ratha?. to tylko propaganda dla idiotow, zeby kupowaki badziew.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co stosować na kleszcze i komary?