Odpowiadasz na:
Co stosować na kleszcze i komary?

~cherrylady
Temat dodał(a):
~cherrylady -
Cześć!Przez to, że mamy coraz krótsze zimy jest niestety bardzo duży wysyp kleszczy. Swojego psa zabezpieczyłam u weterynarza tabletką, ale to nie chroni przed ugryzieniem.. Dopiero gdy kleszcz ugryzie psa i wypije jego krew to zatruwa się i usycha. Zastanawiam się jak zabezpieczyć też siebie przed kleszczami.. Czytałam o herbatce z czystka, która powoduje że zmienia się nasz zapach na nieprzyjemny dla kleszczy a nawet komarów. Czystek można także podawać do karmy czworonogom. Stosowaliście kiedyś tą metodę? Po jakim czasie picia takiej herbaty zadziała? A może macie jakieś skuteczniejsze metody na kleszcze i komary? Podzielcie się nimi w komentarzach :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co stosować na kleszcze i komary?

Napisał(a): ~Stenia -

[Piszesz głupoty . Nie wiesz o czym .Ja zachorowałam na boreliozę 9 lat temu. Do dziś mam nawroty bólu , dodatkowo zachorowałam na cukrzycę. kogo=~Obserwator]Boreliozę można łatwo wyleczyć dużymi dawkami wit C, ale o tym głośno się nie mówi bo grzech przeciw farmacji[/cytat]

Napisał(a): ~jhgfgf -

ZOK jest jak prezes chowa sie pod pierzyną.

Reklama

Napisał(a): ~Kora -

KAMICA[ NEREKcytat kogo=gość]Co z dużymi dawkami vit C a nerkami?.[/cytat]

Napisał(a): ~qwert -

To proste jak masz się zabezpieczyć. Idz do weterynarza i poproś żeby ciebie zaszczepił tym samym czym szczepi psy. Tylko zważ się żeby wiedział ile ma wstrzyknąć.

Reklama