Komentarze (135)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~retrooa -

NIE SAME STUDIA SIĘ LICZĄ, ALE PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI. nie można o tym zapominać ...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~pol342 -

u mnie w firmie w Łodzi płacą na start: 5800, inżynier po mechanicznym albo po elektronice, do tego pakiety sportowe i medyczne..a i tak nie mamy chętnych do pracy. ukraińców ściągamy..
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~mazur -

A ja jestem nauczycielem mam 3500 na rękę. Wolne soboty i święta. A i wakacje i ferie gdzie dorabiam u szwagra. Najlepsze jest to że sie nie przemęczam. Pracę kocham bo gdzie mi tyle dadzą za paręnaście godzin tygodniowo.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Sami -

Informatycy i w kraju nie będzie nikt robił tylko że na tych informatyków musi tyrać cała kasta fizoli.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~... -

Jezeli ktos studiowal biotechnologie lub biochemie aby potem pracowac w sprzedazy lub marketingu to zmarnowal kilka lat zycia oraz pieniadze rodzicow i podatnikow. Dla biotechnologa lub biochemika praca jako marketingowiec lub sprzedawca to NIE JEST praca w branzy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~SzklaneOKO -

*** Zarobki większości Polaków są na niskim lub na najniższym poziomie i z tych dochodów nie można się utrzymać. Te obiecanki premiera i PiS, to wielka bujda na resorach, bo pracodawcy prawie wszędzie oferują najniższe stawki wymagając jednocześnie tyle co na stanowisku prezydenta polski. "Zarabiamy więcej jak Wietnamczycy "- powiedział Morawiecki - ależ to zarombisty sukces. Tylko Morawiecki hipokryta nie wspomina że w Wietnamie wszystko jest tańsze niż w Polsce. Ten członek PiS mówi pół prawdy licząc na niewiedzę wyborców. Moja pensja starcza na 15dni później idę do lombardu by coś zastawić a następnie aby sobie poprawić nastrój i humor.. oglądam Wiadomości, bo tam to jest prawdziwy dobrobyt i wszystkim cudownie się powodzi... Generalnie PiS robi tak, ze do podwyżki płac dopisuje zero do "stówki" a na drugi dzień do cen DWA ZERA… O rzekomych podwyżkach zarobków kłamią ciągle od 60 lat wszystkie ekipy rządzące. Te ich obietnice i starania o to aby pracownicy więcej zarabiali można do kibla wrzucić spłukać tam gdzie ich miejsce… Żeby cokolwiek dać trzeba komuś wcześniej zabrać. Innymi słowy opodatkować. A naiwny lud będzie bulił i będzie się cieszył. Lepiej powiedz premierze komu znowu zabierzesz i gdzie wzrosną podatki na te obiecanki.? Z kolei jeśli ktoś nie ma rodziny, jest kaleką to ma zdychać z głodu, bo PiS go oskubie do ostatniej sznurówki… Morawiecki obiecuje milion nowych miejsc pracy tylko zapomniał dodać że dla Ukraińców i po cichu, skrycie przyjmowanych islamistów (oficjalnie już jest ich u nas legalnie ok. 3 tyś). Przestańcie PiS-owcy karać ludzi za prace i ich podatkami okradać a niczego nie będziecie musieli rozdawać tym bardziej że to nie wasze pieniądze boście w pracy nie zabrudzili swoich rączek. Wybory się zbliżają to i podlizywanie się oraz obiecanki-cacanki co raz bardziej modne… Premier: ma plan, jak zwiększyć zarobki Polaków ale Bogatych i będących w układach ....
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~:) -

Zawodówka 20 lat w zawodzie 78tys e rocznie
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~qweqweqw -

Jakby ktoś zaproponował by mi 8k netto na miesiąc to tak jakby splunął mi w twarz. Za 10k mógłbym ewentualnie wstać z łóżka i pracować pomiędzy 10.00, a 14.00 i ani minuty dłużej. Ale poloczki robią z uśmiechem na ustach po 12 godzin na dobę za 1600 zł i mówią że mają dobrą robotę.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~zniesmaczony -

Przekupywanie przez farmaceutycznych handlowców lekarzy w zamian za wciskanie biednym i schorowanym staruszkom niepotrzebnych a nawet szkodliwych leków to bardzo podła i niegodziwa praca, nic dziwnego, że tyle za nią płacą.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~ Alternatywa -

Najlepiej płacą w niemieckich firmach. Najgorzej w polskich. Nawet Chińczyk płaci lepiej niż Polak.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz