522
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +358
522 ppt ?

Co ten Kukiz.. (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co ten Kukiz..

Napisał(a): ~johip34 -

Widzieliście? Wyszła cała prawda o Kukizie. Hahaha. Teraz kpi sobie na facebooku z PiSu apropos przejęcia posła z Nowoczesnej:
"Ja to myślę, że wszyscy powinni do PiS wstąpić. Nie pojedynczo, (że tylko ci „cudownie nawróceni”) ale masowo – wszystkie partie. Wszystkie. Nawet SLD i Razem. A i Korwin byłby szczęśliwy, bo mielibyśmy wówczas monarchię. Z królem Prawym i Sprawiedliwym. Jak w bajce Dobrej Nocy, Dziewczęta i Chłopcy"
Sam chyba już zapomniał jak całkiem niedawno sam przygarnął jednego posła (o losie!) właśnie z PiSu. Czy to nie zalatuje hipokryzją?
INTERIA.PL

Re: Co ten Kukiz..

Napisał(a): ~Kielczanin -

Każdy alkoholik (będzie do końca życia) bez względu czy pije czy przestał ma rozum nie taki jaki powinien zdrowy człowiek mieć. Stąd Kukiza ma nie przemyślane wypowiedzi. Raz mówi tak drugi inaczej. Daj sobie facet na luz i weź się za śpiewanie to ci lepiej wychodziło od polityki

Re: Co ten Kukiz..

Napisał(a): ~Farmazon PO -

Kukiz 15 to była i jest przystawka PO. Mieli odebrać głosy Dudzie w wyborach a zrobili POcałunek śmierci Komorowskiemu .Później dziwnym trafem nie wiedział co zrobić z 15 % głosów. Uparli się w sprawie JOWów jak rzep psiego ogona a w referendum ludzie jasno dali znać co myślą o tym .Dalej brną w muł i nicość .

Re: Co ten Kukiz..

Napisał(a): KingHenryHappy -

olianka o, tak, tak.
A gdzie minął się z PRAWDĄ ? PZPR już tam jest !!!

W końcu " Prawi i Sprawiedliwi " !

Re: Co ten Kukiz..

Napisał(a): KingHenryHappy -

~Polska Kukiz okazał się być zwykłym zerem.
Ukraiński pachołek...
Ukraiński PACHOŁEK :

Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co ten Kukiz..