560
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +0
560 ppt ?

Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć

Napisał(a): Gość -

Czego nie jeść żeby schudnąć? nie chce się katować, pomyślałam, że jak przestane jeść po prostu produkty które szkodzą to schudnę. czy chleb naprawdę jest tuczący szkodzi? z czego jeszcze zrezygnować żeby schudnąć?
mam 167 cm i ważę 61 kg uważam, że to za dużo, chcę schudnąć 5 kg
jest tu ktoś na forum kto też chce? moze wspolnie zaczniemy i bedziemy się wspierać?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć

Napisał(a): gość -

Czego nie jeść zeby schudnąć? odpowiedz prosta jeść normalnie ALE ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz cwiczyc regularne ćwiczenia i tylko to powodują chudniecie ale i piękną wysprotrowaną sexowna sylwetke kobiety. Poelcam bieganie lub basen albo np zakupic do domowego uzytku rowerek treningowy? Mozliwosci wiele

Reklama

0 slodyczy (zamiast tego koktajle ze swiezych owocow zeby zaspokoic glod na slodkie). Absolutnie 0 napojow gazowanych i sklepowych sokow (czesto maja tyle cukru co cola) i tak, chleb tuczy. Weglowodany tucza wiec nalezy je ograniczyc. Jedz sporo bialka; chude mieso, jajka. Do dan dodawaj oliwe z oliwek, organizm potrzebuje tluszczow. Zamiast bialego chleba kupuj prawdziwy pelnoziarnisty, wybieraj ciemny ryz i makaron. I jedz 5-6 malych posilkow zamiast 3 duzych. Ja dzieki temu schudlem 20kg i wrocilem do dawnej, normalnej wagi

Reklama

A, i zapomnialem dodac, jedz duzo warzyw, diety typu dukan dzialaja ale niszcza organizm przez chore zakazy np jedzenia warzyw przed dluzszy czas. Warzywa to zdrowie i bardzo pomagaja schudnac. Owoce tez ale z umiarem, forma koktajlu owocowego jest chyba najlepsza bo zastepuje deser. A i pol kieliszka czerwonego wina pomoze na trawienie, byle pol i raz dziennie. W koncu zycie jest jedno i nie mozna sobie odbierac wszystkich przyjemnosci nawet podczas diety.

Czesc, mialem podobny problem co Ty i okolo 15 kg nadwagi. Nie kupuj zadnych tabletek, ani herbatek bo to bujda. Chcesz wziac sie za siebie to szukaj motywacji. Wes sie za mocny trening. Rower plus aeroby. Jezdzil do 20 km dziennie, to godzina jazdy w ktorej spalisz do 1000kcal dziennie. Pamietaj ze tluszcz organizm bierze dopiero po 40 min wysilku kiedy spala sie weglowodany. Odstaw calkiwicie cukier, bo mimo ze trenujesz, wypijesz kawe czy herbate z cukrem to nawet w najmniejszych ilosciach bedzie Ci sie magazynowal. Odstaw calkowicie cukier, bo to on jest glownym powodem faldek tluszczykow itd. Nie pij mleka bo kwasisz miesnie. Po treningu weglowodan lub bialko, nie jedz po treningu produktow tluszczowych np serow bo one Ci sie odloza, ale szynke jak najbardziej badz fileta z kurczaka.
Pij duzo wody, oczyszcza, wplywa na miesnie i sylwetke.
Chcesz prawdy o efekcie?
15kg w 3 miesiace, potem idzie ciezej, mam prawie pol roku cwiczen za soba, ale pochwalic sie moge swietna sylwetka, rzezba ciala oraz kaloryferem, czego nie bylo widac, na dzisiejszy dzien mam okolo 20kg mniej, bez zadnych dietetykow (plan sam ukladalem) bez tabletek tylko z checiami.
Masz wage 61kg teraz pomnoz ja przez 24, wyjdzie Ci dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, odetnij wiec 200-300kcal, a juz co tydzien bedziesz chudnac gdzies kolo 1kg bez efektu jojo i przede wszystkim zdrowo. Swieta mialem przerwe, 3tyg wcinalem jak zwariowany i nie przytylem ani grama.
Pozdrawiam i zycze motywacji

A NAJLEPSZYM PRZYKLADEM JEST MOJ MAZ, OD KIEDY PAMIETAM ZAWSZE BYL DOBRZE ZBUDOWANY, 15 LAT TEMU OKAZALO SIE ZE MA CUKRZYCE KIEDY MIESZKALISMY W pOLSCE , LEKARZE KAZALI MU ODSTAWIC SLODKOSCI I JESC POSILKI REGULARNIE I TAK BYLO PRZEZ 10 LAT NIC LEPIEJ, OD 5 LAT MIESZKAMY W UK.
MAZ ZNALAZL NOWE HOBBY, PONIEWAZ TUTAJ LEKARZE SKLANIALI GO DO JEDZENIA TAKICH POTRAW , ZE JAK PRZEANALIZOWALISMY TO PO 3 MIESIACACH CUKIER SKOCZYL O KILKA JEDNOSTEK. MAZ KUPUJE LITERATURE W JEZYKU ANGIELSKIM , GDZIE WYRAZNIE JEST NAPISANE ZE MOZESZ JESC TLUSZCZE W DOSC DUZEJ ILOSCI I OD TLUSZCZU SIE NIE TYJE, NATOMIAST TYJE SIE OD WSZYSTKIEGO CO ZAWIERA MAKE. NIE WIEM CZY W POLSCE SA JUZ PUBLIKACJE , CZY TA METODA JEST JUZ ZNANA, ALE WIERZCIE MI LUB NIE , MOJ MAZ STRACIL PRZEZ 6 MIESIECY 20 KG ,
PONIEWAZ MNIE JEST BARDZO CIEZKO PRZESTAWIC SIE NA JEGO POTRAWY WYKLUCZAJAC MACZNE LUB SLODYCZE WCIAZ WAZE 75KG
OTO PRZYKLADY OBIADOW JAKIE JEMY :(CHOC JA WCIAZ PODJADAM SLODYCZE )
1.BAKLAZAN Z MIESEM MIELONYM I MOZARELLA PYCHA ZAPIEKANY W PIEKARNIKU, DODAC MOZNA SUSZONE POMIDORY ZE SLOIKA, MOGE PODAC DOKLADNE PRZEPISY JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY
2. FASZEROWANE PIERSI Z KURCZAKA Z DUZA ILOSCIA NATKI PIETRUSZKI, FILADELFIA SER + PRZYPRAWY+SUSZONE POMIDORY ZE SLOIKA PODAWANE Z WARZYWAMI
3.SALATKA Z JARZYN BEZ ZIEMNIAKOW ZAMIAST TEGO TURNIP , NIE WIEM CZY JEST DOSTEPNY W POLSCE, ZE SPORA ILOSCIA MAJONEZU BO TLUSZCZ NIE TUCZY
4.SALATKA MY JEMY TO NA OBIAD BARDZO SYCACA PAROWANY KALAFIOR+POKROJONE POMIDORKI, +GOTOWANE JAJKA +CEBULKA+PAPRYKA+MAJONEZ POSYPAC ZIELONA CEBULKA
MAM TAKICH PRZEPISOW Z 30 I WIEM CO MOWIE BO WIDZE REZULTATY

JEDNA ZASADA : NIE JESC MAKARONU, CHLEBA, MACZNYCH RZECZY OD CZASU DO CZASU RYZ JESLI KTOS NIE MOZE WYTRZYMAC BRAZAWY LEPSZY

MOJ MAZ WYGLADA JAK BRAD PITT NAWET WLOSY ZAPUSCIL 20 KG W 5 MIESIECY I NIE MA EFEKTU JOJO.OSTATNI POSILEK O 18:00 ZYCZE POWODZENIA TO DZIALA

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czego nie jeść żeby schudnąć
  • co wyeliminować z diety żeby schudnąć
  • czego nie je eby schudn
  • co jeść żeby schudnąć 5 kg
  • czego nie jesc zeby schudnac
  • co wyeliminować z diety aby schudnąć
  • co tszeb jesc zeby scudnao
  • jak schudnąć forum
  • z czego zrezygnować żeby schudnąć
  • jadlospis zeby schudnac