556
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +0
556 ppt ?

Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć

Napisał(a): gość -

Chcesz schudnąć? Od Października zrzuciłem 30 kilo mam jeszcze 20 za dużo. Bardzo prosto (teoretycznie) 4 razy w tygodniu siłownia 1-1,5 godziny ćwiczeń i 30-45 aerobów na koniec raz lub dwa razy w tygodniu basen. 4 śniadania w godzinach 6-12 (małe bo jak jesz często to nie potrzebujesz dużo) i obiad, tylko zamiast ziemniaków jem brokuły, kalafior czy dużo surówki i jakieś mięsko. Potem już nic. Na początku było trudno nic nie jeść na noc to podjadałem marchewkę czy jogurt naturalny. Tylko ja miałem do zrzucenia 50 kilo nie 5. Przy pięciu wystarczy jeść regularnie małe ilości radziłbym 5-6 posiłków, ograniczyć słodycze, napoje gazowane i owoce (tak owoce też, można jeść warzywa w dużych ilościach ale napchanie się bananów to nie jest dobry pomysł), nie jeść 3 godziny przed snem i godzinkę spacerów. Po miesiącu będzie po problemie. Ewentualnie jeszcze czerwona herbata.
Liczy się ograniczenie kalorii (a dostarczanie tego co niezbędnę) i ruch. Dozować w ilościach odpowiednich do potrzeby utraty kg.
P.S.
Jak teraz przeczytałem to co napisałem to ogarnęło mnie takie samo przerażenie jak czytałem mądre rady kiedy się za to zabierałem. Bałem się w ogóle czytać takie teksty... no ale to było 30kg temu :)
Dla Ciebie (autorki wątku) to nie będzie nic strasznego, ale większość grubasków nie doczyta tego do końca (też taki byłem) :)

Powodzenia
INTERIA.PL

gość A, i zapomnialem dodac, jedz duzo warzyw, diety typu dukan dzialaja ale niszcza organizm przez chore zakazy np jedzenia warzyw przed dluzszy czas. Warzywa to zdrowie i bardzo pomagaja schudnac. Owoce tez ale z umiarem, forma koktajlu owocowego jest chyba najlepsza bo zastepuje deser. A i pol kieliszka czerwonego wina pomoze na trawienie, byle pol i raz dziennie. W koncu zycie jest jedno i nie mozna sobie odbierac wszystkich przyjemnosci nawet podczas diety.
Bzdury piszesz, Dukan nie zabrania jeść warzyw, duże ilości warzyw w tej diecie są wręcz konieczne.

gość
gość A, i zapomnialem dodac, jedz duzo warzyw, diety typu dukan dzialaja ale niszcza organizm przez chore zakazy np jedzenia warzyw przed dluzszy czas. Warzywa to zdrowie i bardzo pomagaja schudnac. Owoce tez ale z umiarem, forma koktajlu owocowego jest chyba najlepsza bo zastepuje deser. A i pol kieliszka czerwonego wina pomoze na trawienie, byle pol i raz dziennie. W koncu zycie jest jedno i nie mozna sobie odbierac wszystkich przyjemnosci nawet podczas diety.
Bzdury piszesz, Dukan nie zabrania jeść warzyw, duże ilości warzyw w tej diecie są wręcz konieczne.
Nie na poczatku diety. Wtedy jesz samo bialko, zero warzyw przez chyba tydzien. Potem pozwala na male ilosci. Jak dasz rade przebrnac przez pierwszy etap to wtedy mozesz jesc wiecej zieleniny. Ale na poczatku nie i to zabija. Znam ludzi ktorzy dukana stosowali, wielu z nich ma duze problemy ze zdrowiem i wygladaja po prostu zle. Nerki maja jak u 80 latka. Dieta jest zabojcza, to fakt niestety

Na pewno musisz wyeliminować cukry proste typu chleb, słodycze, ziemniaki, makarony, słodkie napoje owocowe ale i także napoje typu pepsi, jogurty, mleko. Ogólnie to co ma wysoki indeks glikemiczny. Z popularnych diet typu dukana nie polecam żadnych, próbowałam różnych i nic z tego pożytecznego nie było. A na diecie dukana tylko się rozchorowała, nabawiłam problemów z nerkami i nic poza tym. Mi osobiście pomogły tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. Po wielu próbach z popularnymi dietami dopiero te tabletki pomogły mi schudnąć i mojej mamie też. Ja schudłam 14-naście kilogramów a mama 17-naście. Do tego dieta którą same sobie ułożyliśmy wykluczając właśnie cukry proste, jedzenie o wysokim indeksie glikemicznym. Do lata jeszcze trochę czasu a ja już czuję się wspaniale ;)

Pozdrawiam
Patrycja Sychowicz

Napisał(a): Gość -

Wyeliminować należy tłuszcze, oczywiście nie zupełnie tłuszcz w odpowiednich proporcjach jest nam niezbędny, ale jedna łyżka oleju, to aż 100 kalorii, dlatego ja w swojej kuchni stosuje http://www.co(...)BFe85SE, aby ograniczyć spożycie ciężkostrawnych tłuszczy, pochodzących np. ze smażenia.

Wczasy odchudzające nie tylko pomagają schudnąć, pod czujnym okiem dietetyka, ale również rzeźbić sylwetkę z trenerami personalnymi. Po takim pobycie zyskujemy: oczyszczenie organizmu z toksyn, odmłodzenie organizmu, poprawę sprawności fizycznej i zastrzyk pozytywnej energii :)

wyeliminowac zupelnie nie mozna niczego, nie liczac tak zwanego jedzenia smieciowego...
najlepiej wiececj sie ruszac, to zawsze wspomaga chudniecie... Ja np uzywam pasa odchudzajacego i jestem b. zadowolona z efektow. mam taki model:http://www.ma(...)64.html i eliminuje nie tylko tluszczyk, ale tez cellulit

Oczywiście tzw. śmieciowe jedzenie powinno znkiknąć z naszego menu. Ja zgadzam się z opnią, że takie wczasy odchudzający w Primavera to dobry początek nowych, zdrowych nawyków. w końcu jeżeli już stracimy pierwsze kilogramy bedziemy nie tylko dbać aby zrzucić kolejne, ale również by nie tyć :)

kamillaa1 Oczywiście tzw. śmieciowe jedzenie powinno znkiknąć z naszego menu. Ja zgadzam się z opnią, że takie wczasy odchudzający w Primavera to dobry początek nowych, zdrowych nawyków. w końcu jeżeli już stracimy pierwsze kilogramy bedziemy nie tylko dbać aby zrzucić kolejne, ale również by nie tyć :)
Widzę, że się ze sobą zgadzamy :) Chciałabym chociaż na tydzień się wybrać na taki wyjazd. Wierzę, że to by pomogło wrócić do dobrej formy i atrakcyjnej sylwetki :)

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czego nie jeść żeby schudnąć
  • co wyeliminować z diety żeby schudnąć
  • czego nie je eby schudn
  • co jeść żeby schudnąć 5 kg
  • czego nie jesc zeby schudnac
  • co wyeliminować z diety aby schudnąć
  • co tszeb jesc zeby scudnao
  • jak schudnąć forum
  • z czego zrezygnować żeby schudnąć
  • jadlospis zeby schudnac