556
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +0
556 ppt ?

Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co trzeba wyeliminować z jadłospisu żeby schudnąć

Napisał(a): Gość -

powiem wam, że teraz w Pytaniu na śniadanie wystartował cykl programów o odchudzaniu z Konradem Gaca w każdą środę można podglądać przepisy jakie tam będą przedstawiane, warto podpatrzeć co i jak jeść żeby chudnąć.

marrty Czego nie jeść żeby schudnąć? nie chce się katować, pomyślałam, że jak przestane jeść po prostu produkty które szkodzą to schudnę. czy chleb naprawdę jest tuczący szkodzi? z czego jeszcze zrezygnować żeby schudnąć?
mam 167 cm i ważę 61 kg uważam, że to za dużo, chcę schudnąć 5 kg
jest tu ktoś na forum kto też chce? moze wspolnie zaczniemy i bedziemy się wspierać?
warto przeliczyć kalorie, ile dziennie spożywasz, przeanalizować jakie produkty najczęściej jesz- i wtedy czarno na białym wyjdzie co może faktycznie ci uprzykrzać drogę z wagą. :)

Jest kilka żelaznych zasad:

- Nie podjadać między posiłkami,
- Nie jeść przed snem,
- odstawić słodycze,
- jeść owoce wspomagające metabolizm (jabłka itp)
- wspomagać się sportem,
- nie załamywać się po kilku dniach,
Sama używałam suplementu z www.zielonakawamax.pl
Bardzo fajnie zmniejsza łaknienie co bardzo pomaga opanować chęć podjadania między posiłkami
jednocześnie stymuluje metabolizm do szybszego spalania tłuszczyku:).

Podjęcie wizyty u dietetyka jest naprawdę przydatne, wtedy kiedy miewamy zwłaszcza problem z wahaniami wagi, ciągłym efektem jo-jo lub po prostu chcemy przejść pewne zmiany w odżywianiu i wcielić je na stałe.

Napisał(a): gość -

Ja jakoś nie dorobiłam się efektu jo-jo mimo tego że schudłam dość dużo.Udało mi się to dzięki tabletką Foreverslim.Byłam również na diecie ale gdyby nie te tabletki to spadek wagi na pewno nie był by tak duży i nie trwało by to tylko trzech miesięcy.

Możesz również poznać ''bliżej siebie'' i wyliczyć swoje BMI, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś, oraz BMR- czyli ile kcal dziennie powinnaś spożywać, jak i wyliczyć ilość tkanki tłuszczowej. W sieci masz dostępne takie kalkulatory bezpłatnie :)

alwaysfit Możesz również poznać ''bliżej siebie'' i wyliczyć swoje BMI, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś, oraz BMR- czyli ile kcal dziennie powinnaś spożywać, jak i wyliczyć ilość tkanki tłuszczowej. W sieci masz dostępne takie kalkulatory bezpłatnie :)
takich kalkulatorów jest masa, ale większym problemem jest to, żeby nauczyć się komponować posiłki które będą dostarczały nam odpowiednią ilość kcal i wartości odżywczych, dlatego warto znaleźć odpowiednią osobę która nas nauczy jak mądrze jeść.

Napisał(a): ~nowalijka -

Zadne suplementy, żadne diety "cud" nie wchoda w gre jesli chcemy zdrowo i skutecznie sie odchudzić. Ja tak próbowałam i nic z tego nie wyszło. Po zakonczeniu niby diety szybko przybierałam na wadze mimo tego że stosowałam sie nadal do ogólnych zasad stosowanych przy odchudzaniu. Za namowa koleżanki skorzystałam z pakietu w Lux Medzie. Ustalona dieta indywidualna połączona z ćwiczeniami sprawiła, że widzę efekty. Nie chudne szybko tylko zdrowo, tak żebym nie musiała pozniej meczyć sie z efektem jo-jo.

Napisał(a): ~Lidia -

Ja też stosowąłam te tabletki i jestem bardzo zadowolona. FooreverSlim jest naprawdę rewelacyjnym środkiem. I nie ma co ukrywać, ze to jakaś nowość, bo jak sprawdzłam ten środek przed zakupem, to oni sa już jakis czas na rynku...i z tego co się doczytałam na forach, czy komentarzach, to większość opinii jest jak najbardziej pozytywna

Napisał(a): ~Aneta -

Mi również bardzo pomógł Slimunox.Miałam dość sporą nadwagę.Ale jakoś pomału z pomocą tych tabletek uporałam się z tym.Warto było się przemęczyć te trzy miesiące.Bardzo bałam się efektu jo-jo ale całe szczęście nic złego się nie zdarzyło.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czego nie jeść żeby schudnąć
  • co wyeliminować z diety żeby schudnąć
  • czego nie je eby schudn
  • co jeść żeby schudnąć 5 kg
  • czego nie jesc zeby schudnac
  • co wyeliminować z diety aby schudnąć
  • co tszeb jesc zeby scudnao
  • jak schudnąć forum
  • z czego zrezygnować żeby schudnąć
  • jadlospis zeby schudnac