469
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +377
469 ppt ?

Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli! (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!

Napisał(a): apollo87 -

Donalda Tuska czas koronawirusowych ograniczeń dopadł w Brukseli. Jak przyznał się Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej w "Kropce nad i" jest na kwarantannie od 12 marca, a z rodziną widzi się tylko przez Internet. Co najmniej 2 tygodnie odosobnienia to wynik wcześniejszych podróży po Europie, po których miał gorączkę i kaszel. Dziś czuje się dobrze i z tarasu obserwuje opustoszałe miasto. Test będzie miał wykonany za kilka dni.

Przewodniczący EPL odniósł się też do sytuacji w Polsce, szczególnie dotyczącej wyborów prezydenckich i wypowiedzi Kaczyńskiego, że wybory 10 maja są zupełnie możliwe do przeprowadzenia.

"Jarosław Kaczyński nie jest szczególnie znany z odwagi cywilnej w sytuacjach zagrożenia, więc mam wrażenie, że presja, postawa ludzi, ale chyba też znajdą się jacyś odważni, przyzwoici ludzie w obozie władzy, wystarczy, żeby się tak czy inaczej z tego swojego uporu wycofał. Nieważne są w tym momencie wyniki wyborów prezydenckich, ale naprawdę jest zdrowie i życie obywateli. (...)

Kampania jest rujnująca w czasie, kiedy walczymy z zarazą. Autorytetem dla wielu ludzi – jak sądzę – byliby raczej lekarze niż partyjni działacze. To jest mój apel, także do opozycji. Jeśli władza tego nie chce zrobić, spróbujcie zorganizować ludzi, do których Polacy mają zaufanie, bo do polityków, także opozycyjnych, to zaufanie będzie z definicji ograniczone."
Tusk pochwalił też opozycję za to, że zaprzestała kampanii wyborczej.

Co sądzicie o sytuacji Tuska i jego słowach?
INTERIA.PL

Re: Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!

Napisał(a): Dobrawa1 -

Dopiero w takich sytuacjach...widać...jak bardzo jesteście złośliwi, jak jesteście źli, nienawistni.
To aż przeraża.
Sytuacja w Polsce, na tle innych państw, (mocarstw w porównaniu z Polską ) wcale nie jest zła.


"Najgorsza sytuacja panuje w stanie Nowy Jork, na który przypada blisko połowa wszystkich zakażeń w USA. Publiczne szpitale w Nowym Jorku do końca tego tygodnia osiągną "punkt, po minięciu którego ludzie nie będą już mogli być ratowani" - mówił burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio. "Potrzebuję setek respiratorów, potrzebuję setek, tysięcy i milionów maseczek" - apelował."https://fakty(...)special

Tusk, jako przewodniczący największej partii w Europie NIC do tej pory dobrego dla tej Europy, Polski ..NIE ZROBIŁ. W dalszym ciągu jątrzy i podjudza.

Reklama

Reklama

Re: Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!

Napisał(a): ~ola -

Szkoda że gdy był Premierem nie był taki mądry. Jak była pandemia tzw świńskiej grypy nawet szczepionek ktore były w hurtowniach i ratowały życie nie kupił. Zmarło wtedy wiele osób. Testów nie robiono. Potem cieszył się z Kopacz jak fajnie bo zaoszczędzili pieniądze

Re: Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!

Napisał(a): ~wap -

ten pucybut niemiecki powinien kwarantanne juz miec po przegranych wyborach i nie w belgii tylko w polsce , sa miejsca gdzie powinien trafic tam z komorowskim kopacz chrabia rostowskim lewandowskim i jeszcze kilkuu by sie znalazlo

Reklama

Re: Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!

Napisał(a): ~stach -

A Ty dziadu co? Święty? Idź i wstydu soszczędż z tą obłudą. Zrujnował Polskę okradał Plaków a teraz nam chce radzić. Błazen i przesępca. Przyjdzie kryska na matyskaOj przyjdzie. Tylko sobie posprzątamy sądy.

Re: Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!

Napisał(a): ~Lucy -

~Ambergold Tusk cały czas w formie :) Schowany za spódnicą Merkel zawistny ratlerek ujada na Polaków z bezpiecznej odległości :) Przynajmniej jest znany z odwagi, a nie jak Kaczyński... :))
Ujadający, zawistny, mały ratlerek schowany za spodniami (bo ta pani nigdy nie chodzi w spódnicy) Merkel znany z odwagi? Znany to on jest, ale zdecydowanie to, z czego jest znany NIE nazywa się odwaga.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co u Tuska w Brukseli? Ze słów Kaczyńskiego się nie weseli!