40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
40 ppt ?

Co ugotować na romantyczną kolację? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co ugotować na romantyczną kolację?

Napisał(a): gość -

Na przystawke proponuje tatara.
Jako danie glowne moze byc losos z grilla na pierzynce z zapiekanych,mieszanych warzyw.
A na deser-krem czekoladowy.
Do tego wino,swiece ,muzyczka i seksowna koszulka...
Przepisy znajdziesz,jak to juz ktos napisal,w internecie.
Wszystkie powyzsze propozycje sa jednoczesnie afrodyzjakami,wiec romantyczna kolacja powinna sie rownie "romantycznie" zakonczyc....:)

POWODZENIA!

Reklama

co zrobić? to proste. Łosoś jest zawsze dobry na każdą okazję i pod każda postacią. Jego wygląd i smak sprawią że kolacją będzie zawsze wykwintniejsza. Wystaczy że połączysz łososia z sałatką, kanapeczkami, warzywami, cytrynką. Jaki łosoś?- w sumie to ten najlepszej jakość czyli firmy Almar. Mówię Ci efekt będzie zniewalający.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Zakładam, że żadne z was nie jest wegetarianinem, więc śmiało możesz przygotować 3 posiłki. Pierwszy starter może jakąś zupę krem, na danie główne filet z piersi z kurczaka wcześniej zamarynowany w zielonej pietruszce i czosnku, podane z ryżem, a na deser może lody własnej roboty, a przed kolacją najlepiej do http://www.ci(...)dx-info

dla mnie nie trzeba jakieś specjalnej okazji, żeby przygotować romantyczną kolację, od czasu do czasu lubię zaskoczyć swojego chłopaka i coś smacznego mu przygotować. Jak nie mam pomysłów to najczęściej szukam w sieci, co mogę zrobić i tutajhttps://www.f(...)7177144 znalazłam kilka bardzo fajnych przepisów, może i Ty coś wybierzesz
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co ugotować chłopakowi na kolacje
  • co ugotować na kolację
  • co ugotować dla mamy kolacja
  • co ugotowac na romantyczna kolacje
Do góry strony: Co ugotować na romantyczną kolację?