78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
78 ppt ?

Co Was najbardziej drażni u mężczyzn? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?

Napisał(a): Gość -

"Musimy porozmawiać'- prosty komunikat a jak wile znaczy.U naszych mężczyzn wywołuje nerwowy odruch i silniejsze pocenie...a my tym o to stwierdzeniem, chcemy zwrócić uwagę na problem który nas męczy. Tym problemem zazwyczaj są Oni sami. Wszyscy znamy te momenty, kiedy partner doprowadza nas do szewskiej pasji, czasami to błahostki takie jak brak kwiatka bez okazji innym razem poważniejsze przewinienia np. niesłowność lub obłuda w stosunku do innych.. Co Was najbardziej drażni u swoich mężczyzn i jak próbujecie to zwalczyć ?
INTERIA.PL

Re: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?

Napisał(a): gość -

mnie drażni u mojego to,że wszystko przekręca tzn powiem zdanie on wmawia mi ,ze powiedzialam w ogole co innego.. masło maślane no ale mam tak dzien w dzien, nie da rady z nim normalnie rozmawiac .. zawsze albo podsumowuje moja wypowiedz" czyli jestem zerem dla ciebie"-MIMO ZE MOJA WYPOWIEDZ MOZE BYC NA CALKOWICIE INNY TEMAT wszystko sparowadza do siebie, jak to ja go zle traktuje CO NIE JEST PRAWDA BO PO TYM CO MI ZROBIL POTRAFIALM MU WYBACZYC I BYC Z NIM...

TAKZE ŁATWO NIE MAM

DZIEN BEZ KLOTNI? Z NIM NIEMOZLIWY

Kobieto, po co się męczysz? Skoro facet dba tylko o siebie może czas poszukać innego? Jest wielu wartościowych wolnych mężczyzn, którzy widzą więcej niż czubek swojego nosa. A jeśli pozwalasz swojemu tak siebie traktować, nie żyj w nadzieji, że pewnego dnia to się zmieni. Wszystkiego dobrego!

Reklama

Magda899 "Musimy porozmawiać'- prosty komunikat a jak wile znaczy.U naszych mężczyzn wywołuje nerwowy odruch i silniejsze pocenie...a my tym o to stwierdzeniem, chcemy zwrócić uwagę na problem który nas męczy. Tym problemem zazwyczaj są Oni sami. Wszyscy znamy te momenty, kiedy partner doprowadza nas do szewskiej pasji, czasami to błahostki takie jak brak kwiatka bez okazji innym razem poważniejsze przewinienia np. niesłowność lub obłuda w stosunku do innych.. Co Was najbardziej drażni u swoich mężczyzn i jak próbujecie to zwalczyć ?
Zastanów się kobieto dlaczego jest ten brak kwiatka???

gość Kobieto, po co się męczysz? Skoro facet dba tylko o siebie może czas poszukać innego? Jest wielu wartościowych wolnych mężczyzn, którzy widzą więcej niż czubek swojego nosa. A jeśli pozwalasz swojemu tak siebie traktować, nie żyj w nadzieji, że pewnego dnia to się zmieni. Wszystkiego dobrego!
myslisz, że tak łatwo jest zakonczyc związek ? jestem z nim 1,5 roku , przyzwyczajenie tez swoje robi z reszta nie wierze ,ze moze mi sie trafic dobry mezczyzna mam pecha

Reklama

Co mnie w moim mężczyźnie najbardziej drażni ... to że nie umie mi szczeże mówić o uczuciach (tylko jak się napije to powie wszytko ) ;/, zabardzo ufa ludzią którzy go późnej wykorzystują, nigdy nie słucha moich rad, ehhh... i to że jest bałaganiarzem :P
A pozatym bardzo go kocham <3 :)))

gość mnie drażni u mojego to,że wszystko przekręca tzn powiem zdanie on wmawia mi ,ze powiedzialam w ogole co innego.. masło maślane no ale mam tak dzien w dzien, nie da rady z nim normalnie rozmawiac .. zawsze albo podsumowuje moja wypowiedz" czyli jestem zerem dla ciebie"-MIMO ZE MOJA WYPOWIEDZ MOZE BYC NA CALKOWICIE INNY TEMAT wszystko sparowadza do siebie, jak to ja go zle traktuje CO NIE JEST PRAWDA BO PO TYM CO MI ZROBIL POTRAFIALM MU WYBACZYC I BYC Z NIM...

TAKZE ŁATWO NIE MAM

DZIEN BEZ KLOTNI? Z NIM NIEMOZLIWY
To go zostaw i po problemie,

Reklama

Po co wychodzić za mąż? Zostań starą panną i będziesz miała spokój, nic cię nie będzie drażnić. A skoro już, to widziały gały co brały. No chyba, że palnęłaś to głupstwo i nie sprawdziłaś chłopaka przed ślubem.

Magda899 "Musimy porozmawiać'- prosty komunikat a jak wile znaczy.U naszych mężczyzn wywołuje nerwowy odruch i silniejsze pocenie...a my tym o to stwierdzeniem, chcemy zwrócić uwagę na problem który nas męczy. Tym problemem zazwyczaj są Oni sami. Wszyscy znamy te momenty, kiedy partner doprowadza nas do szewskiej pasji, czasami to błahostki takie jak brak kwiatka bez okazji innym razem poważniejsze przewinienia np. niesłowność lub obłuda w stosunku do innych.. Co Was najbardziej drażni u swoich mężczyzn i jak próbujecie to zwalczyć ?
Drażni mnie jego niesłowność, to że nie liczy się z moim zdaniem, myśli, że on miał najgorzej w życiu, bo zmarła mu matka, a ojciec się nim nie interesował i wychowywała go babka. Drażni mnie, że za często piwkuje i oczywiście narzeka na brak pieniędzy, które ma. Drażni mnie jego skąpstwo, nie jest czuły...

Witam ! jestem katarzyna,swoje przezylam ,mam juz sporo lat,a tu wpisy racvzej mlodych kobiet,a wiec do rzeczy :1.mezczyżni nigdy nie dorastają,zawsze mają cos z Piotrusia pana,podniesiona deska na sedesie i niesplukana umywalka po goleniu to norma,ale do tego trzeba dorosnąć my tez nie jestesmy doskonałe,po 2 faceci uwielbiają jak się ich wielbi i dowartosciowuje,a przecież to tak niewiele kosztuje,niech sobie testują kanapę i pilota w czasie transmisji sportowej,a mądra kobieta ma sobie tylko znane sposoby na swojego chłopa,po 3 nie wolno pozwolić sobie na to zeby facet pozwalal sobie na przemoc ,na tylko mjedna rada ,uciekac gdzie pieprz rosnie,a pozatym wedłu najnowszych badan,natura stworzyła mężczyz w celu prokreacji..pozdrawiam

Jej jaki fajny temat to się wyładuje.... nie słucha co mówię i wszystko muszę powtarzac 3 razy, jak mówię głośno to ma pretensje że krzyczę jak mówię cicho to sądzi że coś bełkocze pod nosem. Nie potrafi podejmowac decyzji, dał się tak zdominowac że boi się wyjśc po chleb bez mojej zgody, ciota. Cierpi na syndrom Jasia Fasoli, non stop coś mu nie wychodzi, coś psuje, coś przeoczy. Jestem z nim już 5 lat ale coraz bardziej drażni mnie jego ciotowaty, jasiowski sposób bycia. Tylko że mamy dziecko i jest bardzo dobrym ojcem i tylko to mnie przy nim trzyma. Nawet nie jestem już pewna czy go kocham. Nawet bardzo skłaniam się ku odpowiedzi że nie.

Napisał(a): Betis -

gość
Zastanów się kobieto dlaczego jest ten brak kwiatka???
Bo faceci zapominają o takich drobnostkach, które dla kobiet są bardzo ważne. Myślą tylko o sobie i o czubku własnego nosa a później są zdziwieni ,że kobieta idzie do tego ,który o takich drobnych ale jak ważnych rzeczach pamięta. Ot i cała prawda. Pozdrawiam;)

Owszem , do prokreacji , do wszczynania wojen , do mieszania kijem w mrowisku /np.wczorajsza manifestacja w Warszawie/, do przesiadywania przy kolejnym piwie , do miłości własnej , do manipulowania zwłaszcza nami kobietami , do okupowania kanapy z gazetą lub pilotem , albo komórką w ręku . Podsumowując - do wszystkiego co szybko łatwo przychodzi , wygody własnej ,tzw.świętego spokoju. Te cechy nas drażnią , ale oni tacy są od zarania i tacy zostaną. Ale są potrzebni więc ich szanujmy...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?