78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
78 ppt ?

Co Was najbardziej drażni u mężczyzn? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?

Napisał(a): gość -

gość Jej jaki fajny temat to się wyładuje.... nie słucha co mówię i wszystko muszę powtarzac 3 razy, jak mówię głośno to ma pretensje że krzyczę jak mówię cicho to sądzi że coś bełkocze pod nosem. Nie potrafi podejmowac decyzji, dał się tak zdominowac że boi się wyjśc po chleb bez mojej zgody, ciota. Cierpi na syndrom Jasia Fasoli, non stop coś mu nie wychodzi, coś psuje, coś przeoczy. Jestem z nim już 5 lat ale coraz bardziej drażni mnie jego ciotowaty, jasiowski sposób bycia. Tylko że mamy dziecko i jest bardzo dobrym ojcem i tylko to mnie przy nim trzyma. Nawet nie jestem już pewna czy go kocham. Nawet bardzo skłaniam się ku odpowiedzi że nie.
Nawet nie wiesz jaki masz skarb, a z pewnością nie wiesz sama, kogo chcesz.
Facet "decyzyjny" pokazał by, gdzie jest Twoje miejsce, do tikania jak szwajcarski zegarek,
ale na krótko, bo Tobie jest własnie potrzebny taki Jaś, jakiego masz, do dyrygowania,
do pomiatania nim, do krzyczenia na niego. Znałem pare takich mądralińskich, które
szybko bastowały w konfrontacji z real menem, i wracały do swoich potulnych
Jasiów.

Napisał(a): gość -

gość A mnie drażni brak higieny bądź przesadna higiena, temat stary jak świat, ale niektórzy wciąż twierdzą, że prawdziwy mężczyzna nie pachnie...
Drażni cię coś, co niewiele powinno cię obchodzić, no może brak.
Sama wiesz lepiej, jak facet powinien utrzymywać higienę?
A jak Ty byś znosiła podobne pretensje z drugiej strony?
O wymydlanie mydła, zużycie wody, ciągłe pranie, smary
i oleje :-), i ta cała resztę, z których wiekszości facet nawet
nie potrafi nazwać?

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Spróbuj z nim porozmawiać szczerze, zagrozić... cokolwiek spróbuj...miłość miłością, ale zasługujesz na prawdziwe szczescie. Wiem co czujesz przeszłam przez to, ale ja mam charakter taki a nie inny i było mi bardzo ciezko, konałam z milosci i tesknoty ale zerwałam i żyje z innym :) Trzymam kciuki
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?