78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
78 ppt ?

Co Was najbardziej drażni u mężczyzn? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?

Napisał(a): gość -

" Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam
INTERIA.PL

Napisał(a): A44 -

gość Co mnie w moim mężczyźnie najbardziej drażni ... to że nie umie mi szczeże mówić o uczuciach (tylko jak się napije to powie wszytko ) ;/, zabardzo ufa ludzią którzy go późnej wykorzystują, nigdy nie słucha moich rad, ehhh... i to że jest bałaganiarzem :P
A pozatym bardzo go kocham <3 :)))
Toż to mój mąż przecież...:)))

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=gość]Jej jaki fajny temat to się wyładuje.... nie słucha co mówię i wszystko muszę powtarzac 3 razy, jak mówię głośno to ma pretensje że krzyczę jak mówię cicho to sądzi że coś bełkocze pod nosem. Nie potrafi podejmowac decyzji, dał się tak zdominowac że boi się wyjśc po chleb bez mojej zgody, ciota. Cierpi na syndrom Jasia Fasoli, non stop coś mu nie wychodzi, coś psuje, coś przeoczy. Jestem z nim już 5 lat ale coraz bardziej drażni mnie jego ciotowaty, jasiowski sposób bycia. Tylko że mamy dziecko i jest bardzo dobrym ojcem i tylko to mnie przy nim trzyma. Nawet nie jestem już pewna czy go kocham. Nawet bardzo skłaniam się ku odpowiedzi że ni

Chciałaś ciotę to stał się taki, może uważał że nie ma innego wyjścia. Myślę że to jego odpowiedź na twoje zachowanie. Facet

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?