Odpowiadasz na:
Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
"Musimy porozmawiać'- prosty komunikat a jak wile znaczy.U naszych mężczyzn wywołuje nerwowy odruch i silniejsze pocenie...a my tym o to stwierdzeniem, chcemy zwrócić uwagę na problem który nas męczy. Tym problemem zazwyczaj są Oni sami. Wszyscy znamy te momenty, kiedy partner doprowadza nas do szewskiej pasji, czasami to błahostki takie jak brak kwiatka bez okazji innym razem poważniejsze przewinienia np. niesłowność lub obłuda w stosunku do innych.. Co Was najbardziej drażni u swoich mężczyzn i jak próbujecie to zwalczyć ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co Was najbardziej drażni u mężczyzn?

Napisał(a): A44 -

gość Co mnie w moim mężczyźnie najbardziej drażni ... to że nie umie mi szczeże mówić o uczuciach (tylko jak się napije to powie wszytko ) ;/, zabardzo ufa ludzią którzy go późnej wykorzystują, nigdy nie słucha moich rad, ehhh... i to że jest bałaganiarzem :P
A pozatym bardzo go kocham <3 :)))
Toż to mój mąż przecież...:)))

Napisał(a): gość -

" Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam

Reklama

czyli jak sie ma faceta to drazni wszystko wiem bo tez tak mialam
nieumyte nogi
brak czułosci
krytyka z jego strony
a jak go brak to drazni jedynie jego brak

mnie drażni tylko głupota i głębokie przekonanie o hegemonii penisa. U wszystkich facetów.

Reklama