34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
34 ppt ?

co wpisać w dokumentach? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: co wpisać w dokumentach?

Napisał(a): gość -

Lepiej napisać ojciec nieznany jeśli jest to człowiek nie nadający się na ojca bo potem tylko dziecko będzie się wstydziło że takiego ma,pijaństwo to żadna chluba.I jeszcze o alimenty będziesz musiała walczyć ,a po co ci to.Jeśli będziesz samotną matką, a w polskim prawie tak jest jeśli ojciec jest nieznany bądz zmarł to od państwa masz zapomogę stałą na dziecko z tytułu samotnego rodzicielstwa.Jeśli ten człowiek jest nie wiele wart to szkoda by dawał dziecku zły przykład w przyszłości i wstyd przynosił.

Reklama

Reklama

korysy czy lepiej wpisać dziecku w dokumentach ojciec nieznany czy imię i nazwisko alkoholika? nie chcę, żeby miało do mnie kiedyś pretensje o to, ale z drugiej strony chciałabym je chronić.
co byście zrobili na moim miejscu?
prawde...wszakze to jest ojciec czy to Ci sie podoba czy nie! Alkkoholik to jest czlowiek bardzo chory-to jest bardzo ciezka choroba ciala i duszy-tylko , ze my jestesmt tacy prymitywni ze tego nie rozumiemy.Dziecko musi znac prawde....a tak nawiasem, skoro wiedzialas ze Ojciec dziecka jest alkoholika to po kija z nim szlas do lozka.Sprawdzic jak to jest z alkoholikiem? Przed kim to dziecko chcesz chronic? Przed jego wlasnym Ojcem, kryzwde mu robi, zneca sie nad nim?....ZASTANOW SIE DOBRZE.......
Skutki tej pryzjemnosci juz sa, i sama musisz rozwiazac ten dylemat..
.Powtarzam, alkohololizm to uzaleznienie takie samo jak uzalenieniem jest isc do lozka z kazdym kto podejdzie, nadmierna ilosc jedzenia, siedzenie calymi dniami przy kompie czy nawet wytrzymac jeden dzien bez silowni, kawy, winka czy innych uzywek.To wwzystko jest zaliczane do narkotykow....niby nieszkodliwych ale uzaleznia jak alkohol., marycha czy koka...

Reklama

gość skoro ojciec alkoholik to duze szanse ze i dziecko tez bedzie alkoholikiem
pieprzysz jak chory na umyśle...alkoholizm nie jest przekazywany genetycznie...jak jesteś na tyle dorosła na urodzenie to bądź na tyle dorosła by samodzielnie podejmować takie decyzje

korysy czy lepiej wpisać dziecku w dokumentach ojciec nieznany czy imię i nazwisko alkoholika? nie chcę, żeby miało do mnie kiedyś pretensje o to, ale z drugiej strony chciałabym je chronić.
Trzeba było wcześniej pomyśleć komu nogi rozkładasz a nie teraz zastanawiasz się co dziecku w papierach napisać. Zero odpowiedzialności a później szukanie porad w necie. Żenujące.

"Trzeba było wcześniej pomyśleć komu nogi rozkładasz a nie teraz zastanawiasz się co dziecku w papierach napisać"

Co racja to racja...

"alkoholizm nie jest przekazywany genetycznie..."

Alkoholizm pewnie nie, ale skłonność do pewnych spraw - czort wie, może tak. Poza tym z całą pewnością psychika ludzka jest jakoś tak pokręcona, że dzieci biorą przykład z rodziców - nawet kiedy wiedzą, że będą brały zły przykład. Więc z całą pewnością trzeba dziecko odseparować ot takiego tatuśka.

Napisał(a): Minotaur -

Wpiszesz NN, to zwyczajnie okłamiesz wszystkich, ale też i Twoje dziecko. Dziecko ma prawo znać prawdę i znać swojego ojca! Nie zapominaj, że to ty wybrałaś dziecku na ojca tego człowieka, to ty zrobiłaś w życiu już jeden błąd i dalej chcesz w to brnąć i kręcić?!! Kto ci dał prawo do decydowania o tym, jak ma żyć twoje dziecko i jakie wżyciu podejmować decyzje?!! Może będzie kiedyś w najlepszych stosunkach z tym ojcem!! Chcesz się bawić w Pana Boga??!! Zbieraj konsekwencje swoich wyborów życiowych, ale nie przerzucaj swoich win na innych, w tym na dziecko! Jeśli ten człowiek wg. ciebie nie nadaje się na ojca, to tak długo jak to możliwe chroń przed nim dziecko, ale nie zabieraj im szansy!! Myślisz jak manipulatorka, krętaczka i stawiasz się ponad wszystkimi. Sorry, ale taka jest prawda.

Jak go podasz jako ojca to na starość dziecko jak będzie dorosłe ,będzie musiało zająć się tym alkoholikiem i płacić na jego utrzymanie i ew. dom opieki.Tak więc lepiej nie obdarowuj go takim tatusiem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • podaj imie i nazwisko alkoholika
Do góry strony: co wpisać w dokumentach?