482
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi194
  • Ocen na +37
482 ppt ?

Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki? (195)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~gość -

~Andy
~gość][cytat kogo=~Tak jest Rydzyk opluwa ludzi, dzięki poparciu elektoratu PiS, czy tzw. prawicy. Tym ludziom pasuje dla celów wyborczych takie opluwanie. Jest sponsorowany przez rząd PiS, w zamian za poparcie medialne, wysokość około 220 milionów (oficjalnie). Rydzyk popierany jest babcie i dziadziów z emerytur, to taki twór emerytalny. Elektorat biznesmena Rydzyka, to skrajnie radykalni katolicy, którzy gotowi są ukrywać pedofilię, kłamać, że jej nie ma, oraz gotowi są chronić kardynałów i biskupów, którzy sami brali udział w zgorszeniu dzieci, lub przez lata ukrywali księży pedofilów. To bardzo źli ludzie, którzy gotowi są kłamać i kamienować ludzi, którzy chcą oczyszczenia kościoła i ukarania winnych demoralizowania dzieci i ludzi. Rydzyk jest zależny od datków emerytów i ludzi będących nad grobem. Jest też sojusznikiem rządu PiS, bo doi pieniądze podatnika i unijne, przy pomocy tego rządu. Rząd PiSu karmi Rydzyka pieniędzmi podatników - ateistów i innych religii, a on w zamian ich opluwa. Nie płaci żadnych podatków i nie rozlicza się przed nikim. W demokratycznym i cywilizowanym państwie już dawno, by siedział.
Buc zapomniałeś leków z rana więc teraz weź zastrzyk, ten jeden zwój mózgowy który posiadasz może zacznie ci lepiej funkcjonować. Współczuję twoim rodzicom, że zapomnieli ciebie wyskrobać i teraz zabierasz tlen normalnym ludziom.[YTAT)

Niestety, obaj reprezentujecie poziom iście wysokiej kultury! Dla Inteligentnych nic do dodania, reszta da się podkręcić i będzie pluć, jak to w kołtuńskim zwyczaju!
Pozdrawiam Myślących.
Tak jest - tak jest ma rację.

Reklama

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~gość -

[cyta
kogo=~DOMINO]RYDZYK NIECH SPRZEDA SWÓkler deklarujeJ MAJĄTEK I POMAGA[/cytat]
On nie może miec majątku wg tego co kler deklaruje bo to własność Kościoła, a Kościół to wierni, więc nie rozumiem jakim prawem pałace i inne luksusy mogą być Rydzyka, Głódzia czy innego - to plebanie są proboszczów - skoro taka logika?

Reklama

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~polakmały -

~dłoń
~Chendriks "Wiarę pokłada w ludziach", to sama prawda. Gdyby jednak pokładał wiarę w Bogu, żyłby skromniej i więcej pomagał, bez zbędnego rozgłosu, jak robi wielu (prawdziwych) księży.
Nawet gdyby miał miliardy, to i tak wyciagnie ręce po więcej, bo pazerny zawsze chce mieć więcej. Amen.
Na razie wyciąga ręce. Ale przyjdzie czas ,że wyciągnie też KOPYTA i będzie po rydzyku

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~Wilk -

Rydzyk - jako wyznawca BOGA MAMONY prosi tylko o mamonę!!! DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE,. Bo inaczej, ten mój Bóg wyśle mię na ulice, czyścić buty przechodniom! DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE, DAJCIE!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?