482
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi194
  • Ocen na +37
482 ppt ?

Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki? (195)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~gość -

Rydzyka popierają ludzie w wieku który z natury skłania ku robieniu rachunku z życia. Na starość wielu z przerażeniem orientuje się , że zmarnowali szansę i teraz boja się, że czasu braknie na naprawę, wiec próbują jeszcze coś kupić za ten marny grosik u Pana Boga w którego teraz dopiero wierzą. Wcześniej nie mieli czasu na ludzkie życie.Wcześniej śmierć i Bóg wydawał im się bardzo daleko. Oszust z Torunia to wykorzystuje i ochoczo po odkładane na stare lata pieniądze, wyciąga brudne łapy. Potrafi przekonać, że najlepszym pomnikiem jest udział w jego biznesie który ma przynosić chwałę Bogu. Staruszkowie to łykają i w ten sposób stają się spokojniejsi i łatwiej im umierać. A Rydzyk i jego przełożeni zacierają ręce i popierają jego poczynania. Można by powiedzieć , że robią brudną robotę jego rekami. Gdyby Rydzyk i jego przełożeni naprawdę wierzyli w Boga tak jak przykazują swoim wiernym to nie zajmowali by się łupieniem biednych ludzi.

Reklama

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): rte -

Co powiedział Jezus na temat opłat za posługi duchowe jego
naśladowców ?
Ewangelia Mateusza rozdział 10 wersety od 5 do 8 :
„Tych dwunastu Jezus wysłał, dając im takie nakazy: „Nie oddalajcie się na drogę narodów i nie wchodźcie do miasta samarytańskiego, 6 ale raczej zachodźcie do zaginionych owiec z domu Izraela. 7 A idąc, głoście, mówiąc: ‚Przybliżyło się królestwo niebios’. 8 Leczcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie demony. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. „

Apostoł Paweł pracował na swoje utrzymanie i nie brał pieniędzy za posługi duchowe .
List apostoła Pawła do Tesaloniczan rozdział 2 werset 9 :
„Z pewnością, bracia, zachowujecie w pamięci nasz trud i mozół. Albowiem pracując nocą i dniem, żeby na nikogo z was nie wkładać kosztownego brzemienia, głosiliśmy wam dobrą nowinę Bożą. „

Reklama

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): Lukas -

Ani grosza na tego cwaniaku nie dałem i nigdy nie dam. Niech szuka bezdomnego co mu miliony da jak ten bezdomny co mu 2 limuzyny podarował. Oszust i łakomczuch któremu ciągle mało. Ja chętnie przeznaczę pieniądze na WOŚP czy na Centrum Zdrowia Dziecka ale na tego szakala.

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~Gość -

To nie na uczelnie a na propagandę i chciwość twojej kieszeni. Rozlicz się z pieniędzy które dostałeś od pisowskiego państwa i za auta od bezdomnego i suwerena. Wyjdzie na jaw kogo kryjesz już nie długo a tez dlaczego broniłeś Janiaka czyżby on wiedział o twoich grzesznych sprawkach wszak bromu zamiast herbaty nie pijesz.

Re: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?

Napisał(a): ~POLONUSKA -

rydzyk to zlodziej..I nasza rodzine jak i wiele innych w kanadzie okradl,podstepami zerujac na
ulomnych starych ludziach.wydusil ponad 20 tysiecy dolarow od niedoleznego 90 letniego ojca.A takich wypadkow w kanadzie jest wiele. TO SZARLATAN I MOIM ZDANIEM OSZUST..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co z niezależnością Rydzyka? Musi prosić o datki?