231
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń114
  • Odpowiedzi230
  • Ocen na +1
231 ppt ?

Co z wizami do USA? (231)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co z wizami do USA?

Napisał(a): Gość -

Maja byc zniesione ale nie wiadomo czy w tym roku bo Bush wstrzymal debate w kongresie USA jezeli USA zniosa visy to automatycznie zrobi to i Canada rowniez , prawdopodobnie moga byc zniesione visy na przyszly rok i to chyba po odejsciu Busha i zrobi to nowo wybrany Prezydent a bedzie nim na 100% Demokrata

Reklama

Bylem w stanach wiele razy,mieszkam niedaleko(Canada) ten kraj nie jest parszywy,mozna spotkac fajnych ludzi ale jest w tym kraju bardzo parszywego i zgnilego,mam na mysli caly rzad amerykanski bush i cheney na czele,doprowadzaja ten kraj do ruiny z czego bardzo duza wiekszosc amerykanow jest bardzo niezadowolona,tak czy inaczej zostalo im jeszcze ponad rok i w ciagu tego czasu moga nabrudzic jeszcze wiecej,bardzo duzo sie zmienilo w ameryce od lat 80-tych,teraz jechac sie tam nawet nie chce.(Police State)

Mam nadzieje ze zniasa bo mam juz dosc czekanie na te wizy sprowadzam z tamtad auta i to jest tragedia co ten Bush robi, oby jak najszybciej to sie skonczyło a polonia powinna sie zabrac za to, bo nikt nie bedzie tam wyjezdzal juz do pracy tylko najwyzej do rodziny albo na wycieczki, przy obecnym kursie dolara to jest smieszne tam pracowac

Reklama

tadekk2 Mam nadzieje ze zniasa bo mam juz dosc czekanie na te wizy sprowadzam z tamtad auta i to jest tragedia co ten Bush robi, oby jak najszybciej to sie skonczyło a polonia powinna sie zabrac za to, bo nikt nie bedzie tam wyjezdzal juz do pracy tylko najwyzej do rodziny albo na wycieczki, przy obecnym kursie dolara to jest smieszne tam pracowac
Smiezne tu pracowc..... . jesli masz je zamiar wywiezc z USA. Natomiast jesli tu mieszkasz i zyjesz na stale ... wybacz ale daleko ci jeszcze bedzie siedzac w kraju czy w angli i zwozac do Polski zyc na takim poziomie jak tu na miejscu. Ja n ie nazekam :)))

W chwili kiedy USA borykaja sie z podjeciem decyzji o 12.000.000,00 milionow imigrantow, sprawy polskich oczekiwan zeszly na drugi plan. Sadze ze w czasie prezydentury Busza nie doczekamy sie nawet na propozycji zmian naszego przywileju przekraczania granicy USA. Do tego dochodza jeszcze wojny prowadzone przez Stany i wiecej.. Na pewno nie w tej kadencji.

Witam .Powiem wam coś nie byłem nigdy w stanach ale szlak mnie trafia jak siostra do siostry nie moze wyjechaćbo zaraz do pracy jedzie ,albo nie ma dokumentów zeby przedstawić PANOM i PANIOM w konsulatach że nie jedzie do pracy. Moze jaki pajac w kongresie zrozumie ze do stanów nie jedzie się zarabiać tylko do rodziny. Głupi tylko jedzie tam na zarobek bo w Europie można więcej zarobic jak komuś chce się pracować.Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat ja akurt mam takie.Jak byk narobił mu kości i chce wyrzucać kase w błoto to czeba damozjazdów i nierobów w stanach wspierac.Pozdrawiam wszystkich.

czy topiles sie kiedys- czy zlapales wymazony oddech juz resztka sil ?
ja zlapalem jak wiechalem do chicago....- zycie zmienilo mi sie o 180 stopni- poznalem wspanialych polakow, ktorzy mi pomogli, obecna zone mila i delikatna/ poprzednia mnie okradla i ani policja ani prokurator - nikt nie pomogl/
wszyscy fajniejsi wyjechali- w polsce zostali- jak widac.....

Napisał(a): Chicagoo -

Czlowieku, zrub wszystko by wyjechac do Chicago,- tutaj zawsze ktos pomoze- jak jestes wporzadku--
gdybys poznal moje spojzenie na polske, moja byla zone, moich pracownikow- tych wszystkich snobow i zlodziei-
teraz widze gdzie mieszkalem- ratuj sie czlowieku- olej wszystko....
zrobie siku nad polska, gdy bede przelatywal do egiptu na urlop....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co z wizami do USA?