1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi324
  • Ocen na +77
1 tys. ppt ?

Co za wyniki! To przełomowy sondaż? (325)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co za wyniki! To przełomowy sondaż?

Napisał(a): uni -

Co za wyniki! To przełomowy sondaż? Jak donosi „naTemat”, Estymator na zlecenie „Do Rzeczy” przeprowadził badanie, którego celem było sprawdzenie na kogo oddaliby swój głos Polacy, gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższym czasie. Wyniki prezentują się w następujący sposób: 36% respondentów odpowiedziało, że wybrałoby Prawo i Sprawiedliwość (spadek o 0,8 pkt proc.), a 28,1% wskazało na Koalicję Obywatelską (wzrost o 1,3 pkt proc.). Na Lewicę zagłosowałoby 10,6% ankietowanych (spadek o 0,4 pkt proc.), a na Polskę 2050 – 10,1% (wzrost o 0,4 pkt proc.). PSL-Koalicja Polska mogłaby liczyć na poparcie 6,9%, a Konfederacja – 6,3%. Kukiz’15 otrzymałaby 1,8% głosów i znalazłaby się poniżej progu wyborczego.
INTERIA.PL

Re: Co za wyniki! To przełomowy sondaż?

Napisał(a): Keramek -

Pandemia, polityka klimatyczna, kryzys energetyczny, wojna i dawno niewidziana inflacja w UE i USA.
Co jeszcze musi się wydarzyć aby opozycja pokazała program, który pokaże Polakom, że warto zagłosować na opozycję?
Opozycja jest na najlepszej drodze aby przegrać kolejne wybory. Znowu będą cierpieć za naród siedząc w sejmie za kilkanaście tysięcy zł miesięcznie nic nie robiąc 🤣😆😂
Taka elita polityczna tylko kogo?

Reklama

Re: Co za wyniki! To przełomowy sondaż?

Napisał(a): gość -

Po zimie pis spadnie do 20 mimo że rozdaje swoim wyborcom kasę. Oni już też inaczej myślą. Myślą o Polsce.Gdzie jest ta piękna Polska.Niech diabeł rządzi by był to dobry gospodarz i dbał o Polskę i Polaków a nie o anarchia i zlodziei

Reklama

Reklama

Re: Co za wyniki! To przełomowy sondaż?

Napisał(a): ~To ja -

Polska jest piękna, ale jak dojdzie do władzy PO to już nic nie zostanie. Rozwalą do końca wszystko, a wtedy przyjdzie nam żyć pod butem okupanta na kolanach i godzić się na wszystko co nam każą. Kolejnej szansy nie będzie.

Re: Co za wyniki! To przełomowy sondaż?

Napisał(a): ~jabis -

"Każdy WUJ na Swój strój". W zależności od tego kto komu płaci, takie są wyniki sondażu. To ciężka zmyła, by pokazać - Jest dobrze, wygramy, dołącz, czekają Cię profity, lub wręcz odwrotnie - Jest źle, jak nie dołączysz stracisz wiele. Te częste zmiany notowań, to jedynie wskaźnik sk. .nia elektoratu, ilu za ile gotowych jest się sprzedać, reagują na rzucone ochłapy i inne pozory działania. Najgorsze, że to nie tyko elektorat, wybierani są równie mocno sk. .ni, kłamiąc, deklarując rzeczy niemożliwe, a wręcz na pewno nieplanowane.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co za wyniki! To przełomowy sondaż?