217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi90
  • Ocen na +0
217 ppt ?

Co zrobić, by mężczyzna wybaczył zdradę? (91)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co zrobić, by mężczyzna wybaczył zdradę?

Napisał(a): gość -

Nie ty jedna myślisz vaginą,kolejna amatorka innej długości.Chłopak okazał się mądrym gościem i pogonił suczydło w knieje.Pomyśl ile możesz mieć w tyłku innych wacków,daj porządnemu chłopu spokój.

A gdzie miałaś rozum, jak zdradzałaś? Stracił do Ciebie zaufanie, jest w fatalnym nastroju psychicznym. Zdrada bardzo boli, nigdy się jej nie zapomina. byłam zdradzona, pozwoliłam mężowi wrócic, ale chyba źle zrobiłam. Nie mam do niego nadal zaufania, nie potrafię mu wybaczyć. Po co się ze sobą nadal męczymy - nie wiem. Zaraz po zdradzie powinnam od niego odejść. Teraz to tylko kwestia czasu, kiedy się rozstaniemy. Zastanów się, czy warto wracać do niego. Może lepiej będzie, jak będziecie osobno

Reklama

Współczuję i Tobie i jemu.Ja znalazłam się po stronie tej zdradzonej..może nie dosłownie,fizycznie..Mężczyzna którego kocham flirtował sobie z pannami na różnych portalach, z dwoma się spotkał..Dowiedziałam się przypadkiem, od narzeczonego jednej z tych lafirynd..Przyznał się, przepraszał..jesteśmy razem ale nikt nie wie ile mnie to kosztuje.Odbudować zaufanie po zdradzie jest naprawdę ciężko..Obydwoje się staramy ale często to wraca..niepewność,strach,podejrzenia..Może się Wam uda, ale musisz wiedzieć że to ciężka droga..bo zaufanie to jak kartka papieru..jak ją zgnieciesz to nawet po wyprasowaniu pozostaną ślady

Reklama

Napisał(a): felcia1949 -

wyluzuj-odpuść to uczucie-nigdy juz miedzy wami zaufania nie bedzie-faceci maja kobiete na własność i nie wybaczaja bo nie wytrzymują presji kolegów,znajomych,rodziny-natomiast kobiety mają obowiazek im wszystko wybaczyc bo maja meskie prawo się zapomniec i szukac poza zwiazkiem niby tego czego nie mają wraz ze starą piosenką -moja partnerka mnie nie rozumie-dbaj o siebie i się wyprowadź daleko-jesli to mozliwe!

Trochę za poźno na żal; mleko się rozlało.... A o czym myślałaś, jak zdradzałaś? Czy dobrze zrozumiałam, myslalaś że to się nie wyda? Teraz to tylko możesz pójść swoją drogą i zostawić to co było... Nawet jeśli powie, że wybaczył, nawet jeśli spróbujecie być razem... NIC TO NIE DA! Zdrada zawsze jak cień będzie między wami. Będziesz znosić pewne sytuacje w pokorze i z myslą o tym, że przecież zasłużyłaś, bo zdradziłaś... Tylko to też do czasu!! Moim zdaniem nie ma szans, by ten związek utrzymać. Jedyne co możesz zrobić, to pożegnać przeszłość i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Życie przed Tobą, a nauka w las nie idzie...

Reklama

nic was nie łączy tzn.slub dzieci zobowiązania itd.więc możecie sobie powiedzieć nara bez konsekwencji!to w pewnym sensie komfortowa sytuacja!
daj sobie spokój po takiej akcji to już nigdy nie będzie to samo,zawsze będzie rysa na szkle...!
ułuż sobie życie z kimś innym i nigdy już nie popełniaj tego błędu!

Anka27m Zdradziłam swojego partnera i nie mam pojęcia, co jeszcze mogę zrobić, by chociaż spróbował mi wybaczyć.
Myślałam, że to nie wyjdzie na jaw, jednak ktoś mu powiedział. Zapytał, więc zaskoczona przyznałam się, a teraz tego ogromnie załuję!!!
Zerwał ze mną i od tamtej pory rzadko się widujemy. Dzwonię do niego, przepraszam, pokazuję, że bardzo tego żałuję, staram się dać mu czas, ale boję się, że przez taką głupotę mogę go stracić na zawsze. Co mogę jeszcze zrobić, żeby go nie stracić. Bardzo cierpię z tego powodu . . .
poszukaj innego i jakby co zawsze idź w zaparte, a ten nawet gdy wybaczy w co wątpie to i tak będzie pamietał i wyciągnie ci to jak królika z kapelusza kiedy mu będzie to na rękę.

Napisał(a): Gość -

popełniłaś dwa głupstwa: zdradziłaś partnera z kimś komu nie warto było zaufać i "się wydało", przyznałaś się do tego partnerowi a mogłaś zaprzeczyć.. może partner uznał że nie potrzebuje aż tak niemądrej niewiasty.. czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

za glupote sie placi, dla mnie dziewczyny ktore zdradzaja to wgl nie istnieja. Wcale mu sie nie dziwie ze nie chce miec z Toba nic wspolnego, tez omijam takie szerokim lukiem.

Polak madry po szkodzie, coż.

albo wpadłbym na lepszy pomysl , na jego miejscu bym sobie zadzwonil po kobitke do wyrka , zebys poczula sie tak samo....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradzilam chlopaka co zrobic zeby mi wybaczyl
  • co zrobic by partner wybaczyl zdrade
  • co zrobic zeby ktos komus wybaczyl
Do góry strony: Co zrobić, by mężczyzna wybaczył zdradę?