Odpowiadasz na:
co zrobić z łuszczycą? :(

martawolanska
Temat dodał(a):
martawolanska -
Witam. Ponad trzy lata temu zdiagnozowano u mnie łuszczycę :( choroba nie jest u mnie bardzo nasilona - łuszczące się plamy na łokciach i kolanach mają może z 3cm średnicy. Uważam jednak że choroba jest dosyć uciążliwa - nieładnie wygląda, dlatego często podczas wysypów siedzę w domu, zamiast wyjść ze znajomymi na miasto, bo poprostu się wstydziłam. Bardzo ciężko jest się pozbyć objawów, niestety nie ma złotego środka a wiem że nie można tego w pełni wyleczyć... Moje dotychczasowe próby pozbycia się objawów, dawały efekty ale niestety tylko chwilowe. Po pewnym czasie tzw remisji choroby wszystko wracało ze zdwojoną siłą, aż boję się co będzie dalej... Do tej pory leczyłam się głównie domowymi sposobami, czytałam jednak że dobre efekty daje leczenie sterydowe ale podobno komplikacje i skótki uboczne mogą być bardzo poważne... Jeśli są czytają to osoby, które podobnie jak ja mają już za sobą to co ja przechodzę teraz będę wdzięczna za wszelkie rady być może wasze sposoby sprawdzą się także u mnie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: co zrobić z łuszczycą? :(

Napisał(a): Benu -

Cześć 🙂
Chciałam przeczytać na Twoim blogu o łuszczycy, ale nie potrafię. Weszłam na stronę główną i dalej nic nie chce wskoczyć...🤔😕 Moze cos zle robie...
Szkoda, bo bardzo mnie zainteresowała Twoja wypowiedź...
Pozdrawiam 🙂

Napisał(a): gość -

Co zdjagnozowac łuszczyce bo. Nie bardzo zrozumiałam...?
Ja mam łuszczyce na głowie od niedawna Jest to następna u mnie choroba autoimmunologiczna mam dwie inne o których nie wiedziałam być może kilka lat niektóre nie daja objawów u mnie tak było Próbowałam wszystkiego co możliwe łącznie z olejem kokosowym z czarnuszki lnianym konopnym Jest tak że przed myciem smaruje głowę trzymam ok 3h myje za dwa dni jest to samo Tylko maście i leki pomagają nie zioła itp rzeczy

Reklama

Napisał(a): gość -

Co zdjagnozowac łuszczyce bo. Nie bardzo zrozumiałam...?
Ja mam łuszczyce na głowie od niedawna Jest to następna u mnie choroba autoimmunologiczna mam dwie inne o których nie wiedziałam być może kilka lat niektóre nie daja objawów u mnie tak było Próbowałam wszystkiego co możliwe łącznie z olejem kokosowym z czarnuszki lnianym konopnym Jest tak że przed myciem smaruje głowę trzymam ok 3h myje za dwa dni jest to samo Tylko maście i leki pomagają nie zioła itp rzeczy

Napisał(a): ~gość -

To zależy, czy łuszczyca sucha czy mokra? Tę mokrą można pokonać smarując pudrem w płynie, jest w aptece po kilka zł.

Reklama