337
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +0
337 ppt ?

co zrobić z łuszczycą? :( (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: co zrobić z łuszczycą? :(

Napisał(a): gość -

Mieszana herbatka ziolowa na luszczyce.
10g kory debu
30 g kory wierzby
40 g wiazowki blotnej,
20 g dymnicy,
20 g lisci orzecha wloskiego,
30 g glistnika,
50 g pokrzywy,
30 g przetacznika,
30 g nagietka,
20 g, krwawnika.
Wszystkie ziola dobrze wymieszac, na szklanke wziac 1 kopiasta lyzeczke do herbaty ziol, zalac wrzatkiem i pozostawic na 3 minuty do naciagniecia. Byloby dobrze, jesli to tylko mozliwe, stosowac swierze ziola. (mnie pomogly suszone) Nalezy pic dziennie lykami poltora do dwoch litrow tej herbatki. Kazdy lyk jest szybko przyswajany przez organizm.

Witam wszystkich cierpiacych na luszczyce'
Jest na nia sposob.Wiem co pisze.
Osoba bedaca w mojej rodzinie miala w pewnym czasie bardzo nasilone objawy.Na calym ciele byly okropnie duze plamy.Bardzo dobry lekarz przepisywal konskie dawki sterydow ze az wlosy wyjasnialy i nic nie pomagalo.W koncu zaproponowal naswietlania. Po odstawieniu wszystkich lekow zapadla osobista decyzja sprobowac sposobu z ksiazki APTEKA PANA BOGA Marii Treben.Chcialam napisac sklad mieszanki ziolowej ale widze ze juz gosc z forum napisal. Pic dziennie 2 litry tej herbaty. PO 2 TYGODNIACH KU WIELKIEMU ZDZIWIENIU PLAMY ZACZELY ZNIKAC A PO 6 TYG ZNIKNELY CZLKOWICIE.Zostala oczyszczona watroba z toksyn.Oczywiscie lekarz mowil ze nic do tego ma watroba.Jednak sie mylil.Co jakis czas trzeba ta kuracje powtarzac.Ale ze 3 lata nic nie bylo.troszke pozniej zaczynalo sie pokazywac.No i skromne jedzenie jest wazne.Bez napojow z konserwantami.

Witajcie.

Mam do sprzedaży 2 stanowiska do Fish Spa, które niwelują łuszczyce. Są to rybki które w kontakcie ze skórą wytwarzają ditranol. Sprawdzałam osobiście działanie na łuszczyce i działa!
Obecnie mam stanowiska z rybkami w saloni kosmetycznym, ale potrzebuje więcej miejsca. Cena za stanowisko z pona 100szt rybek - 1000zł. Plus zasadzy pielęgnacji i obchodzenia się z rybkami.
Więcej inforamcji pod tel.: 513-132-212

łuszczyca to nie choroba to efekt innej choroby , nie traćcie pieniędzy i czasu na nic nie pomagające lekarstwa i preparaty , mnie nic nie pomogło , miesiąc temu przestałem jeść wszystko co zawiera gluten i choroba sama zniknęła , kończą się goić rany połuszczycowe ,proszę poczytajcie o " CANDIDA " i o " CELIAKA"

łuszczenie skóry wywołuje jedzenie którego nasz organizm nie lubi

Wiem że łuszczyca to niesamowity problem, borykała się z nią moja mama i po części ja, wiele maści stosowanych sterydowych i antybiotyków i nic kompletnie (znaczy na chwile może pomagało) dopiero po kuracji łuszczycowej gabinetu promocji zdrowia trwało to lekko 3-6 miesięcy podaje adres www.gabinetzdrowia.com.pl kuracja była dość rozbudowana i nie tania ale ważne że skuteczne, wchodziła w nią witamina C w dużych dawkach, kąpiele w słomie owsianej i połączone ze sobą maść propolisowa 20% i maść zywokostową i kilka preparatów oczyszcający organizm.. powiem szczerze że jesli lekarze twierdzą że łuszczyca jest nieuleczalna to są w błędzie jestem na to żywym przykładem że sie da.

witam ja tez dostałam w tamtym roku łuszczyce po antybiotykach wysypało mi cale nogi uszy nos brzuch tyłek byłam załamana i kalana łokcie masakra.i w ksiazce zielarskiej znalazlam herbatke z 10 zioł i zaczełam ja pic od listopada i pije do tej pory 5 miesiecy i łuszczyca znikła i Modlitwa i olej pije z awokado a kapie sie w oleju z 6 skladnikow A HERBATKA ZDZIAŁALA CUDA W MOIM ORGANIZMIE TO MOJ emil beatagubin@interia.pl jak ktos chce to prosze napisac podam herbatke z 10 ziól działa u mie po 4 miesiacach picia zadziałalo Beata
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • olej konopny uszczyca
  • domowe sposoby na uszczyce forum
  • uszczyca objawy kliniczne i leczenie forum
  • drozdze na luszczyv
  • na uszczyc gowy mleko z drodzami
  • uszczycz krostkowata forum
  • Magnipsor
  • magnipsor czy pomaga
  • aloes na uszczyc
  • aloes na luszczyce