602
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi291
  • Ocen na +0
602 ppt ?

co zrobić z łuszczycą? :( (292)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: co zrobić z łuszczycą? :(

Napisał(a): ~Marieane -

U mnie póki co najwięcej dała zmiana trybu życia i pielęgnacji. Rzucenie palenia, zdrowy tryb życia, więcej ruchu na świeżym powietrzu. Produkty bogate w kwasy omega. A co do pielęgnacji - zupełnie odrzuciłam sklepowe kosmetyki, teraz sięgam tylko i wyłącznie po te naturalne. Używam olejów i naturalnych kremów. Na łuszczycę bardzo dobrze działa oczyszczanie twarzy naturalnym mydłem i nawilżanie olejem konopnym lub kremem na bazie konopi. Cera jest mniej czerwona, bardziej nawilżona, wygląda zdrowiej. Konopne specyfiki można kupić w niektórych sklepach zielarskich, ale ja wolę kupić przez konopnymarket.pl, bo tam jest bardzo duży wybór tego typu specyfików. Jest też olej cbd, który używam punktowo na największe zmiany.

Reklama

Napisał(a): ~Olenwera -

Spróbujcie z olejem konopnym - mi pomógł na cerę bardzo przy trądziku, bratu pomógł przy łuszczycy właśnie. Ma także wiele innych zastosowań. Ciężko go dostać, ja kupowałam przez neta na stronie konopnymarket. Jestem bardzo zadowolona, bo szybko zauważyłam zmiany. Używam olejka cbd i balsamu, brat też olejka cbd, ale zaczynał z tym olejem w większej butelce i też działał. Polecam spróbować.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Evelyn -

Cześć! Tego typu zmiany dobrze zwalczać metodami naturalnymi. Gdy te nie podziałają, warto sięgnąć po jakieś preparaty, jednakże nie powinny one zawierać sterydów, a substancje naturalne. Warte uwagi są dermokosmetyki oferowane przez "Febumed", które może nie są najtańsze, ale są za to bardzo skuteczne.

Napisał(a): ~Radek -

z łuszczycą zmagam się od 2 lat. Jestem po fototerapii, sterydoterapii i innych dziwnych wynalazkow. Mam zmiany na lokciach, kolanach i dloniach co mi szczegolnie dokucza. Zaczalem kuracje karboksyterapii. Narazie wykorzystalem 5 zabiegow. Na dloniach efekt jest taki, ze łuska zniknela i zmiany sie troszeczke jakby zmniejszyly.Probujciena pewno nie zaszkodzi a moze pomoc lub złagodzic zmiany.Zabiegi robie w Szczecinie w Karboklinice. Moge efekty pokazac na zdjeciach. Jak ktos zainteresowany to pisac smialo.

Napisał(a): Piurtys -

~liberka612 Również od 2 lat męczę się z łuszczycą. Wiadomo, nie można tego do końca wyleczyć, ale można zmniejszyć dolegliwości i ja polecam Wam olej konopny np.https://www.i(...)ne.html :)
Testowane, działa!
Bardzo tani, dzięki za namiar :) ichemia jak zwykle nie zawodzi cenowo, ten olej korzystnie wpływa na usuwanie toksyn z organizmu oraz na zawartość cholesterolu we krwi, ma generalnie sporo właściwości.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Domowe sposoby na uszczyc Forum
  • najlepsza ma na uszczyc opinie
  • domowe papki z miety na luszczyce
  • aloes na czerwone blizny
  • jak sie robi łuszczyca
  • Na łuszczyce nic nie zrobimy
  • zioła leczenie łuszczycy
  • a luszczyca forum
  • Remisja luszczycy znow.
  • łuszczyca forum