603
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi291
  • Ocen na +0
603 ppt ?

co zrobić z łuszczycą? :( (292)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: co zrobić z łuszczycą? :(

Napisał(a): gość -

Kochani pomagam mężowi w chorobie z łuszczyca .znalazłam maść cocois w Polsce jest niedostępna ale jest jeden sklep gdzie można kupić podaje stronę Matopham Maciej Jaworski Głuchołazy .Maść kosztuje 64zł ale i on też sprzedaje na allegro po 80zł więc kupiłam ze strony która wam podałam Maz ma długo i duża łuszczyca .dziś jest 5dzień stosowania i kochani rewelacja pomniejsza się z dnia na dzień Maz ciągle używał jakiś maści i mu nic nie pomagało ale ta jest bombowa .trzeba natłuszczac bo maść wysusza polecam olejek organowy .obiecałam mężowi ze się wezmę za niego i muszę powiedzieć że codzień pilnuje i smaruję i olejkuje.sprobujcie
INTERIA.PL

Napisał(a): ~synergy6 -

Dziękuję za polecenie tej maści, bo moja siostra też ma problem z łuszczycą tylko ciekawe czy znajdę ją na ichemia.pl? Kupuję tylko tutaj takie rzeczy, bo dawniej się przejechałam kupiłam jakieś "ziółka" z mało znanego sklepu internetowego i prawie się otrułam. Takie zakupy najlepiej robić w sklepach z dobrą renomą, a ichemia.pl to wlasnie taki sklep :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~PannaAnna -

Myślę, że na każdego działa coś innego. U mnie łuszczyca niemal automatycznie zanikała w lecie. Niestety lato w Polsce trwa stosunkowo krótko do reszty ;) dlatego na mnie w okresie jesienno-zimowym zbawieniem było naświetlanie lampami LED LPL. Ważne żeby było to właśnie te najmocniejsze lampy.

Napisał(a): ~Aria -

Ja miałam łuszczycę od dzieciństwa :/ W wieku 19 lat miałam ją dosyć, część osób mi mówiła, że muszę się przyzwyczaić, ale ja się na taki los nie godziłam Kupiłam Psoris Premium i stosowałam przez 4 tygodnie. Zaczęło stopniowo znikać aż w końcu całkowicie zniknęła. Polecam wszystkim ludziom walczącym z łuszczycą, gdybym wiedziała o tym kremie wcześniej, to bym miała lepsze dzieciństwo :/

Napisał(a): ~Wyzwolona -

Mi akurat dwaj lekarze źle doradzili, może dlatego że poszłam nie prywatnie ale od NFZ i im nie zależało zbytnio :( Zabawne, że też znajoma lekarka poleciła mi Psoris premium zrobiony na bazie lanoliny, która skutecznie walczy z łuszczycą. Pomogło po miesiącu, ale nie wiem czy to wróci do mnie, na razie nie wraca
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Domowe sposoby na uszczyc Forum
  • najlepsza ma na uszczyc opinie
  • domowe papki z miety na luszczyce
  • aloes na czerwone blizny
  • jak sie robi łuszczyca
  • Na łuszczyce nic nie zrobimy
  • zioła leczenie łuszczycy
  • a luszczyca forum
  • Remisja luszczycy znow.
  • łuszczyca forum